Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт ZTE Axon 30 Ultra 5G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
749 грн
849 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла ZTE Axon 40 Ultra з доставкою по Україні

  Заміна скла ZTE Axon 40 Ultra вимагає висококваліфікованого фахівця і професійного обладнання. Ми рекомендуємо вам не розбирати пристрій самостійно. Інженери Сервісного центру "Ай-яй-яй" мають великий досвід і спеціалізуються на заміні скла окремо від екрану. При заміні скла ZTE Axon 40 Ultra майстер зберігає оригінальну матрицю і передачу кольору. Крім того, ця послуга набагато дешевша, ніж повна заміна екрана. Якщо ви помітили сколи і тріщини на передній панелі пристрою, для заміни скла ZTE Axon 40 Ultra зверніться в сервісний центр "Ай-яй-яй". Ремонт здійснюється в будь-якому відділенні мережі.  

Коли необхідна повна заміна екрану ZTE Axon 40 Ultra?

  Не відкладайте заміну екрану ZTE Axon 40 Ultra, так як зовнішні пошкодження можуть привести до потрапляння пилу, вологи і дрібного сміття, що значно ускладнить процес відновлення. Щоб встановити новий дисплей нашому інженеру знадобитися всього кілька годин, адже всі необхідні деталі завжди в наявності. На всі послуги надається гарантія.   Ознаки пошкодженого екрану наступні:  
  • сенсорний екран не реагує на дотики,
  • утворюються дивні плями і смуги,
  • немає підсвічування.
  ремонт ZTE Axon 30 Ultra 5G: замена стекла, экрана киев украина фото  

Професійний ремонт ZTE Axon 40 Ultra в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Якщо ви виявили, що пристрій працює некоректно, залиште заявку на ремонт ZTE Axon 40 Ultra на нашому сайті. Також ви можете особисто звернутися в одне з відділень, розташованих практично у всіх районах Києва. Завдяки Новій Пошті Ви можете відремонтувати у нас ZTE Axon 40 Ultra з будь-якого міста України. Довіривши нам ремонт ZTE Axon 40 Ultra, Ви отримаєте наступні переваги:  
  • безкоштовна поглиблена Діагностика,
  • доступні ціни,
  • гарантія на ремонт,
  • кур'єрська доставка техніки в ремонт по Києву.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту