Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт ZTE Blade V40 Vita з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла ZTE Blade V40 Vita в Києві

  Заміна скла ZTE Blade V40 Vita - процедура, з якою не можна затягувати, так як пил і волога можуть проникнути в тріщини і пошкодити весь екран. В цьому випадку дисплей підлягає повній заміні. Звичайно, такі дефекти, як тріщини і подряпини, не з'являються самі по собі, а часто виникають в результаті неакуратне поводження з пристроєм, а саме:  
 • кидання смартфона на тверду поверхню;
 • використовувати без чохла і захисної плівки;
 • носіння в сумці поруч із ключами та іншими предметами, які можуть подряпати скло;
 • тиск на пристрій (Ви можете випадково сісти на нього або наступити на нього).
 

Як дізнатися, що вам потрібна заміна екрану ZTE Blade V40 Vita?

  Ремонт ZTE Blade V40 Vita: Киев, Украина   Незважаючи на те, що екран захищений стійким до подряпин склом, це все ж крихкий матеріал, який можна пошкодити навіть при незначному ударі, що може привести до порушення цілісності матриці. У цьому випадку потрібна заміна екрану ZTE Blade V40 Vita. Таким чином можна виявити основні "симптоми" несправності дисплея, серед яких:  
 • зображення зависає або не відображається в деяких місцях;
 • поява плям і смуг;
 • не працює підсвічування - "чорний екран" навіть після включення телефону;
 • сенсор не реагує на дотики.
  Порушення цілісності матриці можуть проявлятися по-різному, і точно визначити проблему може тільки фахівець після повної діагностики. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» Діагностика безкоштовна і займає всього 20 хвилин.  

Як замовити ремонт ZTE Blade V40 Vita?

  Ви можете замовити ремонт ZTE Blade V40 Vita кількома способами:  
 • відвідайте одну з філій в Києві особисто;
 • замовте виїзд майстра додому або в офіс, він відремонтує телефон в будь-якому зручному для Вас місці;
 • відправити на ремонт телефон Новою поштою, якщо ви не живете в Києві;
 • Ви можете надіслати телефон кур'єром, який поверне його Вам після завершення всіх ремонтних робіт.
  Незважаючи на те, що сервісний центр «Ай-яй-яй» спеціалізується на заміні стекол і екранів, він також виконує ремонт будь-якої складності. Якщо у вас виникли проблеми з акумулятором, динаміком або мікрофоном, або вам потрібно вирішити програмну несправність, напишіть нашому консультанту, щоб домовитися про діагностику та ремонт пристрою. Ви також можете уточнити будь-яку інформацію по телефону у менеджера або в онлайн-чаті на сайті. Ми завжди на зв'язку і будемо раді відповісти на будь-які питання.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту