Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт ZTE BLADE L220 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла ZTE BLADE L220 у СЦ Ай-яй-яй

Заміна скла ZTE BLADE L220 пройде успішно, якщо ви довірите ремонт професійним майстрам у центрі «Ай-яй-яй». Все, що вам потрібно зробити, це подати заявку онлайн або зателефонувати нам. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» мають високу кваліфікацію і мають всі необхідні інструменти та обладнання для усунення несправностей смартфонів. Але в нашій майстерні ви можете замовити інші види послуг, наприклад:
 • заміна корпусу задньої панелі;
 • заміна використаного акумулятора;
 • заміна дисплейного модуля;
 • заміна роз'єму зарядки;
 • перепрошивка пристрою і т.д.

Скільки часу зазвичай займає заміна екрану ZTE BLADE L220?

Заміна екрану ZTE BLADE L220 – це послуга, яку наш майстер виконає лише за кілька годин. Несправності смартфона виявляються по-різному. Поява різних плям, смуг, відсутність зображення, а також поганий відгук сенсора можуть свідчити про необхідність замовлення заміни екрана. Все, що потрібно зробити, це зв'язатися з нами, і ваш смартфон буде відремонтований протягом одного дня. Така оперативність – ще один аргумент на користь того, що по ремонт гаджетів краще звертатися до майстерні «Ай-яй-яй». Адже навіть якщо вам вдасться поміняти екран самостійно, це займе багато часу і гарантії якісної роботи ви не отримаєте. Наші майстри зможуть не лише швидко замінити старі деталі на нові, а й провести діагностику, яка виявить інші внутрішні ушкодження. Чому варто звернутись до нас?
 • Після завершення ремонту ви отримуєте гарантію на виконані послуги та встановлені запчастини, якими ви можете скористатися у разі виникнення будь-яких зауважень щодо ремонту.
 • Ми здійснюємо ремонт із використанням якісних запчастин, також можемо використовувати запчастини замовника.
 • Наші філії розташовані неподалік метро. Ви можете звернутися до нашого офісу практично в будь-якому районі Києва.
  Ремонт ZTE BLADE L220: Киев, Украина  

Як замовити ремонт ZTE BLADE L220 у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»?

Щоб замовити ремонт ZTE BLADE L220 у сервісному центрі «Ай-яй-яй», вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами у зручний для Вас спосіб:
 • за телефонами, вказаними на сайті у розділі "Контакти";
 • замовити послугу зворотного дзвінка, заповнивши відповідну форму на сайті;
 • писати в месенджерах Viber чи Telegram;
 • написати на сайті в онлайн-чат;
Менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть вибрати найбільш зручний для вас відділ.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту