2/5 - (10 votes)

Бездротовий інтернет надає нам можливість завжди знаходитися онлайн та швидко вирішувати різні завдання та питання. З цієї причини, коли раптово на пристрої зникає з’єднання, ми відчуваємо незручності і боїмося випустити з уваги щось для нас важливе.

Давайте зараз дізнаємося, чому пропадає Вай-Фай на телефоні і як можна виправити цю ситуацію.

Іноді несправність пов’язані з неполадками, які не стосуються пристрою, інколи ж – з поломками безпосередньо гаджета.

Чому Wi-Fi в телефоні вимикається?

Багато користувачів можуть стикатися з проблемою, коли інтернет зникає без видимих причин або час від часу, або з якою-небудь періодичністю. Якщо Вай-Фай пропадає на Айфоні, слід виявити причину несправності. Найпоширенішими є:

 • збій у ПЗ мобільного пристрою;
 • неправильно встановлені налаштування інтернету;
 • збій у роботі маршрутизаторів;
 • неправильно встановлені налаштування Вай-Фай-роутера;
 • некоректна робота певних програм.

Однак, якими б не були причини того, чому постійно пропадає Вай-Фай на телефоні, їх досить легко виправити. Щоб переконатися в тому, що проблема криється в самому гаджеті, до звернення до ремонту айфонів або іншої техніки, потрібно перевірити роботу інших аксесуарів, підключивши їх безпосередньо до маршрутизатора. Якщо правильно встановлені налаштування Wi-Fi-роутера, всі гаджети будуть підключатися до інтернету і функціонувати без збоїв і без перепідключень.

Пропадає Вай-Фай на телефоні. Київ, Україна

Причини, чому іноді відключається інтернет, можуть бути пов’язані і з самим маршрутизатором:

 • телефон не пройшов аутентифікацію – користувач запровадив некоректний пароль;
 • пристрій не отримав IP-адресу – слід увімкнути DHCP сервер;
 • не збіглися типи шифрування безпосередньо роутера та телефону – вирішити таку проблему вдасться, встановивши в налаштуваннях маршрутизатора такий тип шифрування як WPA-PSK\WPA2-PSK mixed.

Що робити, якщо вимикається інтернет на Android-гаджеті?

З’ясувати причину можна, якщо провести перевірку та виключити різні фактори, що впливають на характер, а також швидкість правильного з’єднання. Вирішити проблему, через яку вилітає Вай-Фай на телефоні, можна так:

 1. Змінити налаштування антивірусної програми.
 2. Перевірити встановлені програми – деякі з них передбачають перехід в режим, що заощаджує енергію, коли заряд акумулятора має критичний показник – в цьому випадку Вай-Фай зникає.
 3. Скинути налаштування пристрою, оскільки збій у ПЗ може впливати на якість з’єднання.

Коли перераховані вище способи не допомогли, необхідно віднести телефон у сервісний центр Ай-Яй-Яй. Його фахівці знають, що робити, якщо постійно пропадає Wi-Fi. Якщо Ви не хочете займатися ремонтом смартфона Samsung, як і іншої техніки, самостійно, то покажіть свій пристрій нашим майстрам у Києві або надішліть нам його “Новою Поштою”.