Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPhone 13 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
3199 грн
3899 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
6699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
5499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
2499 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
899 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Apple iPhone 13 з доставкою Новою Поштою по Україні

Заміна скла Apple iPhone 13 - це проста та економічно вигідна процедура. Якщо заміна скла буде виконана вчасно - вона піде на користь Вашому бюджету та смартфону. Зрештою, це буде набагато дешевше, ніж повна заміна дисплейного модуля. Щоб замінити скло Apple iPhone 13 достатньо звернутись у будь-який з філіалів сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві. Якщо на передній панелі смартфона утворилися павутиння, тріщини або видимі подряпини, відколи чи інші дефекти, замінити скло Apple iPhone 13 можна в професійному та сучасному сервісі «Ай-Яй-Яй» на лівому або правому березі Києва. Ми допоможемо оновити зовнішній вигляд смартфону також і жителям інших міст України. Доставка смартфону на ремонт в такому випадку здійснюється через Нову Пошту.

Заміна екрану Apple iPhone 13 по результатам безкоштовної діагностики

Деякі власники пошкоджених сенсорних пристроїв побоюються, що дисплей може бути замінений без необхідності. Зазвичай заміна екрану Apple iPhone 13 необхідна, якщо виявлено такі проблеми:
 • несправність сенсору;
 • налаштування яскравості та підсвічування не працює частково або повністю;
 • будь-які виступаючі плями, візерунки або різнокольорові смужки;
 • на екрані видно хвилі або биті пікселі.
Перш ніж назначити зміну екрану Apple iPhone 13, майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» проведуть детальну діагностику та виявлять усі можливі несправності. Для наших клієнтів діагностика проводиться безкоштовно, а займає така процедура, зазвичай, до 2х годин. Ремонт Apple iPhone 13: замена стекла экрана киев украина фото

Якісний ремонт Apple iPhone 13 за приємною ціною в Києві

Якісний ремонт Apple iPhone 13, виконаний на сучасному обладнанні, чекає Вас у наших філіалах у Києві, майже в кожному районі біля станцій метро. Заздалегідь записатись на ремонт в сервіс-центр «Ай-Яй-Яй» можна по телефону або в онлайн-чаті на сайті. Також замовити ремонт або отримати консультацію можна в месенджерах або по електронній пошті. Замовляючи ремонт Apple iPhone 13 у нас, Ви отримуєте такі переваги:
 • передремонтна діагностика проводиться безкоштовно;
 • видається гарантія на послуги майстерні та на встановлені деталі;
 • запчастини для ремонту завжди в наявності на власному складі сервіс-центру;
 • для ремонту Ви можете використовувати свої запчастини;
 • у нас діє система знижок.
Завдяки нашим послугам Ви можете легко заощадити час на ремонт і супутні витрати без шкоди для якості!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту