Rate this post

В даний час порівняння iPhone 12 та iPhone 14 є дуже актуальним. Це пов’язано з тим, що кожного разу, коли виходить новинка, у користувачів виникає питання, чи варто оновлювати модель смартфона. Зазвичай це відбувається у двох випадках: або важливо, щоб ви були власником останньої моделі, або принципово різні характеристики iPhone в різних моделях.

 

різниця між iPhone 12 і iPhone 14: Київ, Україна

 

Порівняння iPhone 12 та iPhone 14

Незважаючи на те, що технології iPhone постійно розвиваються, у користувачів все частіше складається обґрунтоване враження, що це стосується в основному флагманських моделей, а базові моделі останнього покоління дуже схожі одна на одну. Так це чи ніпокаже порівняння iPhone 14 і 12, випущених з різницею в два роки.

 

Зовнішні пареметри практично ідентичні, порівняння габаритів iPhone 12 та iPhone 14 показує, що є лише невелика різниця у товщині. Інші показники, такі як 6,1-дюймовий екран, якість і параметри дисплея, матеріал корпусу, ідентичні. Невелика різниця у розмірі «чолки» у верхній частині екрана не є приводом для зміни iPhone.

Колірні рішення – порівняння iPhone 12 та iPhone 14 показує, що відмінності є, хоч і незначні. На 12-й моделі представлено шість кольорів, на 14 – п’ять, причому зелений виключений. Крім того, кольори практично ідентичні, але в нових моделях присутні ніжніші пастельні відтінки.

Екрани, як говорилося, практично ідентичні, і різницю між iPhone 14 і iPhone 12 несуттєві. Можливо, при прямому порівнянні смартфонів була б помітна трохи більша яскравість нової моделі.

Камера. Розвиток камери – вже звичайна справа для нових флагманських моделей. Базові моделі цим похвалитися не можуть. Порівняння камер показує зовнішню різницю: пряме розміщення у iPhone 12 та по діагоналі у 14-го. Обидві моделі оснащені подвійними 12-Мп камерами, однією ширококутною та однією надширококутною.

Більш тонкі нюанси новинки, такі як збільшений розмір матриці, більший розмір пікселів, покращена стабілізація зображення і трохи яскравіший спалах, дозволяють отримувати якісніші фотографії, особливо при слабкому освітленні. Є й інші фішки, які роблять фото та відео iPhone 14 краще, ніж у попередньої моделі. iPhone 14 відрізняється від iPhone 12 саме за цими показниками.

Важливим показником для багатьох є ціна покупки. У цьому випадку різниця досить серйозна: новинка майже на третину дорожча за смартфон 2020 року. Чи варто переплачувати за менш значущі зміни, ми не з’ясовували, тож вирішувати вам.

Висновки. Звісно, різницю між базовими моделями різних поколінь є, але кардинальними їх назвати складно. Насамперед відмінності помітні при фотографуванні, особливо при нічній зйомці. Час автономної роботи пристроїв відрізняється на 10% на користь новинки; в 14 встановлено останню версію Bluetooth; Оперативна пам’ять збільшилася з чотирьох до шести гігабайт. Чи варто переплачувати за ці показники? Питання спірне, але відповісти на нього можуть лише потенційні покупці.