Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 12 Pro Max з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
2899 грн
3199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
7199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
4399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
2999 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
599 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 12 Pro Max за приємною ціною в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла iPhone 12 Pro Max чи дисплея, а також ремонт після попадання вологи проводиться у всіх відділеннях сервісного центру Ай-Яй-Яй. Кожен наш офіс в Києві розташований біля метро, ​​тому клієнт може швидко до нас дістатися. Усі бажаючі можуть дізнатися адреси наших відділень на офіційному сайті компанії. Кваліфіковані фахівці легко відновлять працездатність Вашого смартфону в найкоротший час. Серед типових переваг, які відрізняють ремонт iPhone 12 Pro Max в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй», варто відмітити наступні:
  • надання безкоштовної консультації та діагностичного обстеження;
  • швидкість виконання ремонтних робіт будь-якої складності;
  • адекватна цінова політика;
  • постійна наявність на власному складі сервісу оригінальних деталей або високоякісних копій;
  • надання довгострокової гарантії на виконані роботи та встановлені деталі.

Заміна екрану iPhone 12 Pro Max на основі безкоштовної діагностики смартфону

У більшості випадків користувачі сучасних смартфонів не мають можливості отримати вдома чітке уявлення про причини пошкодження дисплея. Майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» проводять повну діагностику всіх систем і вузлів, а потім видають заключення технічного стану пристрою. В результаті клієнт отримає інформацію про те, що не так, які кроки необхідно вжити, скільки буде коштувати заміна екрану iPhone 12 Pro Max і скільки часу займе відновлення. ремонт iphone 12 pro max замена стекла и экрана

Як замовити ремонт iPhone 12 Pro Max з доставкою кур’єром по Києву?

У тих випадках, коли Ви хочете замовити чистку від води, заміну екрану, акумулятора або заміну скла iPhone 12 Pro Max, але не можете приїхати до нас особисто, Ви можете скористатися доставкою кур’єром. Після завершення заміни екрану iPhone 12 Pro Max та перевірки працездатності смартфона  на функціональність, телефон з гарантією буде повернений Вам таким же чином в обумовлений час. У разі виявлення зауважень до ремонту протягом гарантійного терміну, усі недоліки буде усунено в найкоротші терміни. На сайті розміщено багато інформації, в тому числі і ціни на ремонт різних моделей смартфонів та планшетів. Щоб отримати додаткову консультацію Ви можете написати нам в онлайн-чаті на сайті, в месенджерах або на електронну пошту. Консультацію також зручно отримати по телефону. Номери для зв’язку знаходяться на сайті в розділі «Контакти».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту