5/5 - (1 vote)

З маркетингових міркувань Apple не вказує ємність акумулятора в описі своїх пристроїв. Натомість на сайті компанії можна прочитати, скільки часу iPhone може працювати в тому чи іншому режимі, та порівняти ці показники з іншими моделями.

 

різниця між батареями різних iPhone: Київ, Україна

 

Іншими словами, при виборі гаджета важливо не просто знати ємність акумулятора моделі, що сподобалася, але і порівняти реальні показники.

 

Знову ж таки, компанія Apple не публікує офіційних даних про ємність акумуляторів своїх пристроїв, і наведені нижче цифри є результатами, отриманими від сторонніх експертів (наприклад, iFixit). Ці цифри можуть незначно відрізнятись у той чи інший бік у межах допустимої похибки.

 

Порівняння ємності акумуляторів iPhone різних моделей

 

Насправді ємність акумулятора iPhone значно нижча, ніж у більшості конкурентів, але розробники Apple компенсували меншу кількість ампер-годин за рахунок оптимізації програмного забезпечення, впровадження енергоефективних мікросхем та грамотного компонування модулів. В результаті останні моделі iPhone працюють помітно довше, ніж більшість Android-гаджетів з акумуляторами ємністю понад 3500 мАг.

 

в якому айфоні батарея потужніща: Київ, Україна

 

Порівняння часу автономної роботи iPhone різних моделей

 

З наведеного графіка видно, що найбільшу номінальну ємність акумулятора мають останні моделі iPhone 14 Plus і iPhone 14 Pro Max, а також флагман 2021 iPhone 13 Max Pro. Поточні флагманські смартфони займають перше місце за практичними показниками часу автономної роботи.

 

Час автономної роботи iPhone при відтворенні відео та аудіо, ч

 

час автономної роботі разних моделей айфон: Київ, Україна

 

Порівняння часу автономної роботи під час перегляду відео (сине на графіку) та відтворення аудіо (зелене на графіку) в режимі онлайн наочно демонструє еволюцію процесорів та допоміжних модулів Apple. Незважаючи на зниження ємності акумулятора, автономність гаджета зростає в хронологічному порядку з моменту його випуску завдяки більш енергоефективним чіпам.

 

Найкращі моделі iPhone з кращими акумуляторами в 2023 році (актуальні моделі)

  1. iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13 Pro Max
  2. iPhone 14, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12 Pro Max
  3. iPhone 14 Pro, iPhone 13 Pro, iPhone 13
  4. iPhone 11, iPhone 12 Pro, iPhone 12
  5. iPhone XR
  6. iPhone XS Max
  7. iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus, iPhone XS
  8. iPhone X
  9. iPhone 13 mini, iPhone SE 3, iPhone 12 mini
  10. iPhone 8, iPhone 7, iPhone SE 2