Rate this post

У сучасному світі залишитись без зв’язку навіть на кілька годин – вже велика проблема.

Ми користуємось мобільним пристроєм щодня – спілкуємося з близькими чи розмовляємо по роботі, пишемо смс чи шукаємо інформацію в інтернеті.

Коли трапляється, що телефон погано ловить мережу, ми можемо впасти в паніку. Так як наш гаджет перетворюється на звичайний девайс з елементарними функціями.

Через що могла статися дана проблема – давайте дізнаємось.

Телефон не ловить Мережу – причини

Ця несправність може статися через:

  • невдалого чохла;
  • збоїв у ПЗ;
  • Sim-картки;
  • поломки пристрою.

Смартфон не ловить мережу. Київ, Україна

Пошук та вирішення проблеми в телефоні самостійно

Перше, що повинен зробити користувач, це перевірити наявність Мережі на інших пристроях. Друге – переконатися, що зв’язок не з’явиться внаслідок зміни становища, а цього слід трохи пройтися. Третє – замінити Сім-карту. Іноді оператор може заблокувати її через те, що абонент довгий час нею не користувався, а також сімка могла через сильне зношення пошкодитися. Щоб це перевірити, достатньо вставити у Ваш телефон нову Сім-карту, і якщо Ваш апарат почав ловити Мережу, значить причину несправності Ви нарешті знайшли. Проблему з чохлом діагностувати дуже просто – вона з’являється після покупки нового аксесуара. Щоб уникнути такої неприємності, слід набувати лише якісних фірмових чохлів.

Якщо ці дії не принесли жодного результату, і телефон бачить сімку, але не ловить Мережу, то проблема полягає в самому гаджеті. І іноді вона полягає у збоях у програмній частині апарату. Якщо телефон не ловить Мережу через цю причину, то, швидше за все, Вам потрібна перепрошивка пристрою або сам ремонт смартфона Гугл Піксель. І цей процес рекомендується довірити професіоналам чи тим, хто розуміється на цьому питанні.

Крім того, якщо смартфон не ловить мережу, це може підтверджувати наявність апаратних проблем. Наприклад, може зламатися модуль приймач-передавач або антена. Запідозрити цю несправність потрібно, якщо смартфон нещодавно кидали на підлогу або вдаряли. Більше того, якщо пристрій попадав у воду, то плати та інші елементи могли вийти з ладу. У більшості випадків несправність антени впливає на те, що телефон перестає ловити мережу. Тільки заміна деталей вирішить цю проблему. Допомога майстрів буде потрібна і тоді, коли відбулася поломка радіоконтакту, а також підсилювач потужності датчика. На жаль, але вирішити проблему з відновленням працездатності пристрою після попадання всередину корпусу води або після падіння можуть лише досвідчені майстри сервісу з ремонту ноутбуків. З цієї причини, якщо Ви впевнені, що несправність не через сімку або програмну частину смартфона, Вам варто якнайшвидше звернутися до фахівців сервісного центру «Ай-Яй-Яй».