3/5 - (3 votes)

Причини некоректної роботи техніки бувають 2-х видів – механічні та програмні.

У першому випадку йдеться про ситуації, якщо щось зламалося: відійшов контакт, окислилася плата, вийшов з ладу акумулятор. У другому випадку збої ПЗ пов’язані з роботою софту: операційної системи та завантажених додатків.

Багато хто скаржиться, що завис смартфон у невідповідний момент. Подібна проблема характерна для будь-якого сучасного гаджета незалежно від виробника пристрою. Давайте дізнаємося, що робити у цьому випадку.

Причини зависання техніки

Зависнути або «заглючити» телефон може з різних причин. Вони можуть мати апаратний та програмний характер.

  1. Апаратні – удари та будь-які механічні дії ушкоджують внутрішні компоненти, що впливає на функціональність пристрою.
  2. Програмні проблеми виникають через програмні збої. Усунути цю ситуацію простіше, ніж вирішити пошкодження апаратного характеру. Для цього потрібно перезавантажити телефон.

Так, наприклад, якщо смартфон постійно висне при включенні, це може говорити про програмний збій операційної системи або про збій прошивки. Крім того, така ситуація може бути пов’язана з карткою пам’яті. Якщо це так, то слід вийняти сімку зі слота та спробувати ввімкнути гаджет без неї. Тривалий відгук телефону на увімкнення може бути пов’язаний з неправильно встановленим оновленням. Щоб вирішити цю проблему, потрібна перепрошивка пристрою власними силами або шляхом звернення до сервісу телефонів Huawei.

Що робити, якщо телефон зависає. Київ, Україна

Як відновити роботу телефону, коли він завис?

Працездатність пристрою вдасться відновити за допомогою диспетчера завдань, якщо видалити програму, що підвисла. Коли ж підвисла вся система, буде потрібно перезавантаження. Але як перезавантажити телефон?

Утримуйте одну із зазначених комбінацій кнопок:

  1. ЗМЕНШЕННЯ Гучності та ЖИВЛЕННЯ. Потрібно відпустити кнопки, коли пристрій завібрує.
  2. ЗБІЛЬШЕННЯ Гучності та ЖИВЛЕННЯ. Потрібно натискати на них до повного перезавантаження смартфона.
  3. ЗБІЛЬШЕННЯ ГУЧНОСТІ, ЗМЕНШЕННЯ ГУЧНОСТІ та ЖИВЛЕННЯ (в межах двох хвилин), поки телефон не ввімкнеться.

Тепер Ви знаєте, як перезавантажити телефон, якщо він завис. Якщо цей метод не допоміг, слід вийняти акумуляторну батарею. Це важко зробити, коли корпус пристрою нерозбірний. Тоді потрібно віднести свій телефон до сервісу центру Сяомі, де зможуть допомогти в цьому питанні на професійному рівні.

Ще одна можливість допомогти своєму гаджету – це скинути налаштування до заводських. Однак потрібно бути готовим до того, що багато особистих даних буде втрачено. Для кожної моделі передбачено свій метод скидання налаштувань, про який можна дізнатися з інструкції.

Не рекомендується при виникненні проблем із роботою смартфона намагатися виправити ситуацію самостійно, не маючи належного досвіду та навичок. Можна ще більше нашкодити гаджету. Найкращим виходом буде довірити роботу кваліфікованим майстрам сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Фахівці майстерні знають що робити, якщо регулярно зависає телефон. Вони проведуть безкоштовну діагностику та запропонують спосіб вирішення проблеми.