Rate this post

Viber – це одна з найпопулярніших комунікаційних програм, розрахованих на зручний обмін повідомленнями та онлайн-дзвінками. Сервіс можна встановити практично на будь-який пристрій, починаючи від смартфонів до персональних комп’ютерів.

При цьому завантаження програми абсолютно безкоштовне, а знайти її можна в будь-якому онлайн-магазині програм.

Якщо ви використовуєте смартфони iPhone, то шукати Viber необхідно у фірмовому магазині AppStore.

Не вдається встановити Viber на iPhone

Полагодити телефон Honor і встановити на нього вайбер допоможуть фахівці сервісу Ай-Яй-Яй

Можливі проблеми при встановленні сервісу

Хоча айфони і відрізняються високим рівнем функціонального наповнення, досить часто у них виникають проблеми зі встановленням програм, навіть якщо вони були завантажені з фірмового магазину. Наприклад, досить часто до сервіс-центру Ай-Яй-Яй надходять скарги на те, що не встановлюється вайбер на айфон. Ця проблема може мати різні причини, і далеко не всі з них очевидні навіть досвідченим користувачам.

Насамперед слід пам’ятати, що додаток сумісний не з усіма існуючими моделями “яблучних” гаджетів. Врахуйте, що чим новіша версія ресурсу, тим вища ймовірність того, що його не вдасться встановити на телефон старої моделі. У цьому випадку можна спробувати знайти і встановити більш старий випуск програми.

Viber не встановлюється на Айфон. Київ, Україна

Другою проблемою, що перешкоджає нормальній роботі Viber, може стати збій у роботі операційної системи апарату. Наприклад, деякі встановлені програми-месенджери можуть конфліктувати з вайбером, тому рекомендується заздалегідь видалити їх. Також можна оновити та перепрошити ПЗ, не вдаючись до звернення до сервісу Хонор, після чого спробувати завантажити та встановити вайбер ще раз.

Досить часто неможливість нормального використання програми пов’язана з тим, що не надходить смс для реєстрації viber на iPhone. Якщо у вас не ввімкнено блокування незнайомих номерів та прийому повідомлень, значить, проблема криється в самому додатку. Спочатку перевірте, чи правильно ви вказали країну і свій номер (без коду), потім спробуйте замовити пароль повторно. Якщо ситуація не змінилася, можна використовувати авторизацію дзвінком, натиснувши в меню пункт “Немає коду”.

Іноді проблеми в установці пов’язані з несправностями в коді програми, тому спробуйте завантажити та встановити іншу версію з іншого сайту. Також може допомогти завантаження на комп’ютер та встановлення через iTunes.