Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт BlackBerry Z10 STL100 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Blackberry Z10 з гарантією і можливістю економії

  Заміна скла Blackberry Z10 дасть бажаний ефект і виправдає витрати тільки в тому випадку, якщо даний вид ремонту буде виконувати вузькопрофільний фахівець з великим досвідом. Сертифіковані фахівці сервісного центру "Ай-Яй-Яй" часто стикаються з такими несправностями, як:  
  •  Тріщини і осколки на склі;
  •  Поява плям на екрані;
  •  Гаджет не включається;
  •  Зображення погано видно або його немає.
  Якщо проблема пов'язана з екраном, майстром проводиться заміна екрану Blackberry Z10 і, у випадках, коли пошкодження торкнулося тільки скла, відновлює роботу гаджета через кілька годин, встановлюючи нове скло. Ми пропонуємо нашим клієнтам вибір між оригінальними комплектуючими і високоякісними копіями. Яким би не було ваше рішення, ви можете бути впевнені, що після завершення робіт отримаєте якісно відремонтований мобільний пристрій. Завдяки цьому Вам не потрібно витрачати гроші на покупку нового телефону, і ви отримаєте гарантію на виконану нами роботу і встановлені деталі.   Ремонт BlackBerry Z10: замена стекла экрана киев украина фото  

Заміна екрану Blackberry Z10: причини збою роботи дисплея

  Звернувшись в сервісний центр «Ай-Яй-Яй», кожен покупець може розраховувати на професійну консультацію і безкоштовну діагностику, на підставі якої вирішується, чи допоможе ремонт Blackberry Z10 відновити втрачену працездатність пристрою.   У деяких випадках заміна дисплея Blackberry Z10 не потрібна, оскільки проблеми з відображенням можуть бути викликані такими причинами:  
  •  Несправні елементи управління на системній платі;
  •  Порушення цілісності шлейфу,
  •  Проблеми з програмним забезпеченням.
 

Професійний ремонт Blackberry Z10 в будь-якій філії СЦ "Ай-Яй-Яй"

  Наші філії розташовані в більшості районів Києва. Ми подбали про те, щоб ви могли швидко до нас дістатися, розмістивши відділення поруч зі станціями метро і основними транспортними вузлами столиці. Як тільки смартфон потрапляє в руки нашого майстра, він відправляється на діагностику. Через 15-20 хвилин експерт повідомить замовнику причину поломки, запропонує необхідний ремонт Blackberry Z10, повідомить терміни і вартість послуги.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту