Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт BlackBerry Curve 9220 REX41GW з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Blackberry 9220: що потрібно знати клієнту

  Заміна скла Blackberry 9220 необхідна, якщо на екрані з'явилися тріщини і відколи. Функціонал гаджета при цьому може залишитися колишнім, але неувага до дефектів - поширена причина потрапляння води або дрібного бруду всередину корпусу. При складних пошкодженнях скла зображення повністю або частково пропадає, знижується його якість, екран смартфона не реагує на дотики.  

Чим відрізняється професійна заміна екрану Блекбері 9220 в Києві?

  Багато користувачів шукають можливість замінити скло самостійно: на цю тему є багато аматорських і професійних відео, а також можливість купити в Інтернеті деталі з доставкою в будь-який регіон країни. Але заміна скла Blackberry 9220 має особливість – в його складній конструкції (як і в більшості смартфонів): скло і дисплей є нерозбірним вузлом, тому вимагають одночасної заміни. Вони з'єднані з ключовою платою, і неакуратна робота може привести до ослаблення або порушення контактів.   Набагато економніше скористатися послугами професіоналів: фахівці сервіс-центру "Ай-Яй-Яй" виконають роботу швидко і якісно. Ми пропонуємо клієнтам безкоштовну діагностику проблеми, щоб визначити приблизний час і вартість ремонту.   У Сервісного центру багато відділень (їх адреси і розташування можна знайти на сайті), тому знайти найближчий сервіс не складе труднощів.   Специфіка роботи професіоналів в тому, що для ремонт Blackberry 9220 Київ здійснюється лише з використанням якісних деталей з власного складу: це дозволяє уникнути використання дешевих «запчастин» для смартфона.   Ремонт BlackBerry Curve 9220: замена стекла экрана киев украина фото  

Безпечний ремонт Blackberry 9220 Київ: основні правила

  Для кожного користувача його смартфон-це не тільки дорогий і функціональний гаджет, але і предмет, без якого вже важко обійтися в повсякденному житті. Заміна екрану Блекбері 9220 в Києві – процедура, під час якої смартфон потрібно довірити фахівцям на певний час. Щоб не турбується про гаджет, варто пам'ятати про:  
  • обов'язкової квитанції. У нашому сервісному центрі клієнт обов'язково отримує документ, який свідчить про передачу смартфона фахівцям, з позначенням моделі пристрою і дати передачі;
  • гарантія. Її тривалість залежить від виду ремонту, але гарантійний талон-запорука якісної послуги;
  • відгуки клієнтів. Їх краще шукати не на сайті компанії, а в Інтернеті. Відгуки формують довіру і оберігають користувача від можливих «підводних каменів».
  У сервіс-центру "Ай-Яй-Яй" велика клієнтська база, адже за допомогою ремонт Blackberry 9220 Київ продовжить час експлуатації фірмового пристрою. Смартфон відноситься до багатофункціональних предметів з щоденним використанням, тому невеликі поломки або дефекти неминучі. Наші фахівці це розуміють і мінімізують час ремонту, а також гарантують повне відновлення функціоналу гаджета та інформації.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту