Місто:
Мова:
Ремонт BlackBerry
Виберіть модель:

Куди звернутись за послугою ремонт телефонів Blackberry Київ?

Ремонт телефонів Blackberry Киев знову стає затребуваним в сервісних центрах за рахунок того, що американський виробник ввів в лінійку своїх пристроїв нові сенсорні смартфони з багатьма корисними функціями. Раніше телефони Blackberry були іміджевими, їх прагнули мати ті, хто хотів підкреслити свій статус. І, хоча їх ціна була достатньо високою, апарати від Blackberry демонстрували високу функціональність та якість зв’язку. На сьогоднішній день заміна скла Blackberry Київ як і раніше користується попитом. Багато користувачів необачно поводяться зі своїми мобільними пристроями і піддають ії різноманітним механічним впливам. Мережа сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» займається ремонтом телефонів Blackberry будь-якого характеру. У нас можна виправити програмні нюанси в роботі таких пристроїв, замінити порти, екрани, акумулятори та інші деталі. Інженери сервісу знають і вміють якісно відновлювати смартфони Blackberry, в їх розпорядженні є все необхідне для виконання будь-яких ремонтних робіт.

Коли заміна скла Blackberry Київ може проводитись окремо від екрану?

У випадку появи тріщин та відколів на склі телефону сервісним центром «Ай-Яй-Яй» виконується заміна скла Blackberry Київ. Якщо ж заміна лише скла є неможливою чи нераціональною, тоді проводиться заміна екрану на телефоні Блекбері, але даний ремонт коштує дорожче. Замінити скло можна у випадках, коли пошкодження телефону не торкнулися внутрішніх комплектуючих пристрою, тобто у разі відсутності різноманітних дисфункцій системи. Також скло без заміни всього дисплейного модулю заміняється тільки на тих моделях, для яких ці два компоненти не є єдиним монолітним блоком, а являють собою окремі деталі пристрою. В мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» проведуть ремонт будь-якої складності за допомогою професійного обладнання, котре допоможе виконати збір та розборку виробу без деформації корпусу та внутрішніх комплектуючих.

Якісна заміна екрану на телефоні Блекбері в мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй»

Замінити екран на Блекбері рекомендується у тих випадках, коли після падіння телефону він почав вимикатись, на екрані виникли мертві зони, що не реагують на дотики, на зображенні з’явились різнокольорові смуги, плями. Все це свідчить про те, що пошкодились внутрішні комплектуючі пристрою і ремонтувати треба начинку. Будь-який ремонт телефонів Blackberry Київ в мережі сервісів «Ай-Яй-Яй» виконується тільки після комплексної діагностики, щоб точно визначити джерело проблеми. Після того, як ремонтні роботи закінчені, майстри повторно проводять діагностику, щоб впевнитись в справній роботі системи.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні BlackBerry (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону BlackBerry (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні BlackBerry (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні BlackBerry (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні BlackBerry (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні BlackBerry (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні BlackBerry (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні BlackBerry (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні BlackBerry (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні BlackBerry (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні BlackBerry (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону BlackBerry (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону BlackBerry після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону BlackBerry (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні BlackBerry (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту