Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт BlackBerry Q10 SQN100 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Blackberry Q10: кожна операція повинна проводитися професійно

  Заміна скла на Blackberry Q10 залишається досить суперечливою операцією не тільки тому, що багато власників смартфонів вважають її непотрібною або не впевнені в її необхідності. Важливо, що необережність або навмисне невиконання цієї операції може призвести до більш поширеного виходу пристрою з ладу в майбутньому. Однак, навпаки, надійний ремонт комплектуючих в Києві на Blackberry Q10, виконаний професійно і акуратно - надає власнику пристрою можливість за невисоку вартість відновити повну функціональність і первинний зовнішній вигляд свого смартфона.  
Перевагами зовнішнього вигляду і функціональності сучасних смартфонів є їх продуктивні і ефектні дисплеї з великими діагоналями і здатністю передавати дуже природне зображення і добре реагувати на всі сенсорні датчики. Однак це може бути і слабким місцем гаджета, а його скляна поверхня у вигляді дисплея або тачскріну часто може бути зруйнована при падінні або ударі об щось.
  Але з якісною заміною екрану Blackberry Q10 ви можете раптово забути про витрати на новий телефон, замовлення обширного ремонту або необхідність встановлювати нові елементи замість тих, що вийшли з ладу через відсутність своєчасного ремонту.  

Заміна екрану Blackberry Q10 в Києві з діагностикою.

  Будь-який симптом телефону, що порушує його роботу, повинен бути сигналом для звернення в сервісний центр, але конкретно викликати підозру на поломку екрану може такий нюанс:  
  • Зображення не відображається зовсім або частково;
  • На екрані видно смуги або кольорові візерунки;
  • Неправильне налаштування яскравості.
  У компанії Ай-Яй-Яй перед ремонтом Blackberry Q10 проводиться діагностика. Це гарантує, що новий дисплейний модуль може бути встановлений тільки при достовірно встановленій необхідності.   Ремонт BlackBerry Q10: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт Blackberry Q10 Київ: дешево і швидко в руках фахівців

  Для вашого комфорту в СЦ "Ай-Яй-Яй" діє зручна система обслуговування:  
  • Діагностика - безкоштовно;
  • Для отримання додаткової інформації про кваліфікований ремонт можна проконсультуватися по телефону або в онлайн-чаті;
  • Якість підтверджується гарантією на ремонт Blackberry Q10 Київ і дистанційним обслуговуванням;
  • Майстерня зручно розташована біля станції метро «Шулявка» і приймає на роботу доставку і гаджетів з області "Новою Поштою".
  Все це гарантує, що заміна екрану Blackberry Q10 в Києві буде виконана сумлінно і на вигідних для вас умовах.
Rate this page

Детальніше

Приховати