Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт CUBOT Note 8 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Cubot Note 8. Чи можна замінити скло окремо від екрану?

  Заміна скла Cubot Note 8 - це заміна верхнього шару екрана. Це необхідно зробити, якщо скло розбилося або тріснуло після падіння, але сенсор все ще працює. Не рекомендуємо відкладати візит в сервіс, так як з часом дрібні осколки можуть пошкодити матрицю, і ремонт буде більш серйозним і витратним. У свою чергу, заміна скла дешевше заміни всього екрану і може бути виконана всього за кілька годин.  

Скільки коштує заміна екрану Cubot Note 8?

  Заміна екрану Cubot Note 8 відбувається, коли заміна скла неможлива через більш серйозні пошкодження. Якщо після удару або падіння смартфона ви помітили, що екран частково або повністю не реагує на дотики, а зображення спотворюється, заміна дисплея Cubot Note 8 неминуча. Не намагайтеся розібрати телефон і зробити ремонт самостійно, ви ризикуєте погіршити ситуацію, краще довіритися професіоналам. Заміна екрану в сервісному центрі Ай-Яй-Яй буде проводитися тільки кваліфікованими фахівцями. Для уточнення вартості ремонту достатньо зв'язатися з нами по телефону або в месенджерах. Ми працюємо з 2012 року і за цей час накопичили достатньо досвіду для виконання ремонтних робіт будь-якої складності. У нас більше 30 000 задоволених клієнтів і більше 1000 чесних відгуків на нашому сайті.   ремонт CUBOT Note 8 киев украина, замена стекла, экрана  

Де замовити ремонт Cubot Note 8 в Києві?

  Спеціалізований сервісний центр  Ай-Яй-Яй в Києві займається ремонтом мобільних телефонів будь-якої складності:  
 • заміна дисплея;
 • заміна скла дисплея;
 • заміна акумулятора телефону;
 • заміна задньої панелі телефону;
 • чистка динаміка в телефоні
 • заміна скла задньої камери;
 • Заміна основної камери;
 • очищення телефону від вологи і пилу;
 • перепрошивка.
  Філії СЦ Ай-Яй-Яй розташовані по всьому Києву, біля метро. Якщо ви не в Києві, ви можете відправити на ремонт CUBOT Note 8 Новою Поштою. Для цього заповніть форму на сайті, і менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. Потім вам необхідно відправити пристрій за реквізитами (юридичній особі), які можна знайти на нашому сайті. Наші фахівці проведуть діагностику і зроблять необхідний ремонт. Після вирішення проблеми вам передзвонить менеджер і повідомить про стан гаджета. Оплата здійснюється карткою або післяплатою.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту