Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт CUBOT P60 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла CUBOT P60 в сервіс-центрі Ай-Яй-Яй

  Заміна скла CUBOT P60 - це послуга, яку можна замовити, звернувшись в одну з філій майстерні «Ай-Яй-Яй». Кваліфіковані фахівці з великим професійним досвідом виконують всі маніпуляції з використанням інноваційної технології ОСА. Слід пам'ятати, що при заміні скла майстер зберігає цілісність і функціональність вихідних елементів. Зазвичай на виконання цієї роботи фахівцеві потрібно кілька годин. Такої продуктивності вдалося домогтися завдяки наявності запчастин для даної моделі телефону на власному складі. В результаті після завершення ремонту смартфона втрачена естетика відновлюється. Своєчасна заміна скла дозволяє вберегти дисплейний модуль від механічних пошкоджень і заощадити на ремонті.  

Професійна заміна екрану CUBOT P60

  Заміна екрану CUBOT P60 здійснюється кваліфікованими фахівцями Сервісного центру «Ай-Яй-Яй» на високому рівні якості за ціною, яка Вас приємно здивує. Неполадки через погану роботу дисплейного модуля-одна з найчастіших причин звернення в сервісний центр «Ай-Яй-Яй». У нас в наявності дисплеї для смартфонів більшості моделі, що в поєднанні з використанням сучасного обладнання та професійних інструментів дозволяє зробити заміну екрану в найкоротші терміни. Замовляючи послуги з ремонту CUBOT P60 в нашому сервісі, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісну послугу, що підтверджується гарантією.   Ремонт CUBOT P60: Киев, Украина  

Якісний ремонт CUBOT P60 в професійній майстерні

  Ремонт CUBOT P60 - популярна послуга в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» в Києві. Користувачі з різними поломками даної моделі смартфона звертаються за допомогою до наших фахівців. У більшості випадків причиною звернення в одне з наших відділень є вихід з ладу окремих елементів гаджета. Наприклад, якщо мобільний пристрій впустити на тверду поверхню, виникають проблеми з екраном. Крім того, надмірна механічна дія може пошкодити окремі компоненти (акумулятор, роз'єми, мікрофон, динамік). Скориставшись послугами нашої майстерні, ви можете бути впевнені, що працездатність вашого смартфона буде відновлена в найкоротші терміни. Всі клієнти, які звертаються до нас за ремонтом CUBOT P60, залишаються задоволені кінцевим результатом, адже у нас завжди якісні запчастини і ми виконуємо ремонт на сучасному обладнанні.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту