Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Doogee S35T з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Doogee S35T зі збереженням оригінальної матриці

  Заміна скла Doogee s35t може знадобитися, якщо тріснув екран, але, якщо сенсор працює і нормально реагує на натискання. Заміна скла Doogee S35T окремо від екрану має ряд переваг:  
 • Вартість заміни скла в 3-4 рази менше заміни всього екрану.
 • Ремонт займає всього кілька годин.
 • Цей тип ремонту дозволяє зберегти вихідну матрицю і, відповідно, вихідну якість зображення.
 
Отже, можна зробити висновок, що, якщо екран вашого смартфона має тріщини, то повністю міняти екран не обов'язково. Ви можете просто замінити верхнє скло, заощадивши гроші та час.
 

Швидка заміна екрану Doogee S35T з гарантією якості

  Якщо, крім тріщин і сколів на екрані, з'ясується, що сенсор не працює належним чином, необхідна повна заміна екрану Doogee S35T. Як дізнатися, що модуль дисплея потребує заміни?
 1. Зображення не відображається на екрані. У цьому випадку підсвічування може працювати, але зображення ви не побачите.
 2. Екран не реагує на дотики. Сенсор може не працювати частково або повністю. Якщо немає реакції при натисканні на екран, доведеться повністю міняти дисплей.
 3. Спотворення зображення. Якщо екран пошкоджений, ви можете помітити смуги та плями (жовті, чорні, сині). Зрозуміло, такий дисплей вимагає повної заміни.
  ремонт Doogee S35T киев украина, замена стекла, экрана  

Якісний ремонт Doogee S35T в Києві з доставкою

  У сервісному центрі "Ай-яй-яй" можна замінити скло окремо від екрану або замінити дисплейний модуль. Це наша спеціалізація, але не повний перелік послуг. Ми працюємо з 2012 року і маємо необхідне обладнання та досвідчених фахівців для виконання всіх видів ремонту телефонів. Щоб визначити, який ремонт Doogee s35t вам потрібен, наші фахівці попередньо проведуть безкоштовну діагностику вашого пристрою.   Чому нам довіряють:  
 • ми одна з найбільших ремонтних мереж в Києві;
 • час ремонту надаємо підмінний телефон;
 • запчастини завжди в наявності на власному складі сервісу;
 • дуже зручне розташування, ми знаходимося практично у всіх районах Києва поруч з метро;
 • виконуємо ремонт техніки по всій Україні через "Нову Пошту";
 • є кур'єрська доставка техніки на ремонт по Києву;
 • надаємо гарантію на виконану роботу і встановлені комплектуючі.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту