Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Doogee S61 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Doogee S61 Pro. Лояльні ціни та висока якість

  Заміна скла Doogee S61 Pro - це процедура, яка допоможе відновити зовнішній вигляд вашого смартфона всього за кілька годин. Ремонт розбитого скла такий популярний серед клієнтів, тому що вартість цієї процедури в рази нижче повної заміни екрану смартфона. На жаль, не кожна майстерня може виконати заміну скла окремо від екрану. Сервісний центр "Ай-Яй-Яй" один з небагатьох, хто може запропонувати дану послугу, так як майстри використовують дороге обладнання і володіють спеціальними навичками. При цьому зберігається оригінальний дисплей смартфона, так що якість зображення після ремонту не зміниться.  

Заміна екрану Doogee S61 Pro з кур'єрською доставкою

  Безрамкові екрани часто виходять з ладу. Зазвичай це відбувається, коли телефон падає на тверду поверхню, і в цьому випадку першим ламається екран. Заміна екрану Doogee S61 Pro можлива в будь-якому з наших відділень в Києві. Точні адреси можна дізнатися на сайті або по телефону у менеджера. Зверніть увагу, що вам не обов'язково особисто відвідувати сервісний центр для ремонту телефону. При необхідності кур'єр забере і доставить його в сервісний центр «Ай-яй-яй», а після ремонту поверне оновлений гаджет прямо у ваші руки.   ремонт Doogee S61 Pro киев украина, замена стекла, экрана  

Ремонт Doogee S61 Pro в сервісному центрі " Ай-Яй-Яй"

  У нас є ряд переваг, які допомогли нам завоювати довіру та лояльність понад 30 000 задоволених клієнтів. Серед них:  
  • Сервісний центр «Ай-яй-яй» - одна з найбільших мереж з ремонту мобільних телефонів по всій Україні.
  • Ми працюємо з 2012 року і маємо великий досвід ремонту техніки.
  • У нас є сайт з усією інформацією по ремонту Doogee S61 Pro.
  • Ми пропонуємо онлайн-консультації в чаті або в месенджерах.
  • Ремонтуємо смартфони по всій Україні за допомогою Нової Пошти.
  • Пропонуємо доставку по Києву кур'єром.
  • У нас є власний склад запчастин, де є всі необхідні запчастини.
  Ми професіонали, що підтверджується більш ніж 1000 чесними позитивними і негативними відгуками на сайті і на Гугл картах.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту