Місто:
Мова:
Ремонт Doogee
Виберіть модель:

Ремонт Doogee з гарантією якості

Отримати детальну консультацію можна у наших менеджерів будь-яким зручним способом:
 • написати в Viber, Skype;
 • зателефонувавши по телефону;
 • в онлайн-чаті на сайті.
  Щодня в наш сервісний центр Doogee звертаються користувачі смартфонів з такими проблемами:
 1. поява тріщин на екрані;
 2. втрата ємності акумулятора;
 3. контакт смартфона з водою;
 4. телефон не включається і не заряджається.
Першим кроком до відновлення гаджета стане безкоштовна діагностика. За допомогою спеціалізованого обладнання ми виявимо всі приховані несправності протягом 15-20 хвилин і надамо замовнику повний технічний звіт із зазначенням вартості ремонту і термінів.  

Сервісний центр Doogee в Україні з доставкою

Сервісний центр "Ай-яй-яй" регулярно покращує якість своїх послуг і розширює географію своєї діяльності. Сьогодні наші офіси розташовані в більшості районів Києва. Щоб до нас було легко дістатися, наші відділення розташовані поруч зі станціями метро і великими транспортними вузлами. Ви можете узгодити оптимальний маршрут до найближчого відділення з операторами колл-центру, зв'язавшись з ними через службу зворотного дзвінка або за телефонними номерами, вказаними на сайті. Якщо ви перебуваєте за межами столиці, надішліть нам свій гаджет через Нову Пошту. Ремонт телефонів Doogee вважається одним з пріоритетних напрямків нашого сервісу, тому Ви отримаєте Повнофункціональний пристрій в найкоротші терміни. На послуги сервісного центру поширюється гарантія.  

Ремонт Doogee з використанням високоякісного обладнання

Незважаючи на всю свою надійність, сучасні смартфони як і раніше вразливі до механічних пошкоджень. Випадкові удари, стискання або падіння на тверду поверхню призводять до появи на дисплеї тріщин, плям, смуг та інших артефактів. Однією з найчастіших причин звернення до нас – попадання вологи в телефон. У такому випадку важливо якомога швидше принести телефон в майстерню. Вся наша робота, будь то заміна скла на телефоні Doogee, Заміна дисплейного модуля або акумулятора, виконується з використанням високоякісних запчастин. Ми працюємо безпосередньо з виробником, тому необхідні запчастини завжди є на власних складах сервіс-центру.  
 • Заміна мікрофона на телефоні Doogee Заміна мікрофона на телефоні Doogee може знадобитися, якщо співрозмовник скаржиться на сильний шум і перешкоди під час розмови або повну відсутність звуку. Мікрофон може вийти з ладу як відразу, так і поступово, втрачаючи свою чутливість. Заміна мікрофона проводиться всього за 3-4 години, в залежності від моделі смартфона і особливостей її конструкції.
 
 • Заміна скла камери на телефоні Doogee Якою б не була якісною камера на смартфоні, вона не зможе робити хороші знімки при пошкодженому склі. Подряпане скло камери буде істотно впливати на якість знімків. Якщо ви помітили, що камера не може нормально сфокусуватися-ймовірно на телефоні Doogee потрібна заміна скла камери. Ремонт в такому випадку триває близько 4 годин.
 
 •  Заміна Динаміка на телефоні Doogee Не чути співрозмовника при розмові по гучному зв'язку або чути погано? Як правило це ознаки поломки Динаміка. Зазвичай Заміна Динаміка на телефоні Doogee необхідна після сильного удару смартфона або після залиття його різними рідинами. Під час ремонту телефон необхідний розібрати і акуратно витягти пошкоджену деталь. Далі встановлюється новий динамік, а займає така процедура близько 4х годин
 
 • Заміна роз'єму зарядки на телефоні Doogee Заміна роз'єму зарядки на телефоні Doogee-затребувана процедура серед користувачів. У роз'єм часто потрапляє волога і сміття, які його пошкоджують. При цьому контакти можуть окислюватися або пошкоджуватися фізично. Тривалість процедури залежить від конкретної моделі смартфона. Як, правило це 3-4 години.
 
 • Заміна заднього скла, кришки на телефоні Doogee При падінні телефону на тверду поверхню ви помітили утворення тріщин на задній панелі телефону? В такому випадку на телефоні Doogee необхідна заміна задньої кришки. У майстрів Сервісного центру даний ремонт не викликає труднощів і триває всього 3-4 години, в залежності від конкретної моделі телефону і її конструктивних особливостей
 
 • Заміна акумулятора на телефоні Doogee Заміна акумулятора на телефоні Doogee необхідна після великої кількості циклів зарядки, щоб відновити колишній час автономної роботи процедура триває приблизно 3-4 години і полягає в розборі корпусу смартфона і заміна батареї. Сучасні телефони мають вбудовані акумулятори, не призначені для заміни Користувачем, не рекомендується міняти батарею самостійно.
 
 • Заміна кнопки на телефоні Doogee Заміна кнопки на телефоні Doodee необхідна при пошкодженнях після попадання води або піску, щоб відновити працездатність смартфона. Пошкоджена клавіша може не реагувати на натискання або спрацьовувати самостійно без втручання користувача. Вчасно ремонту пошкоджена кнопка буде демонтована, а на її місце встановлена нова. Процедура займає 3-4 години.
 
 • Розблокування телефону Doogee Розблокування телефону Dooge після втрати пароля розблокування або втрати доступу до облікового запису Google поверне вам доступ до функцій смартфона і файлів, що на ньому зберігаються. Якщо виконати скидання телефону до заводських налаштувань не маючи доступу до введеної облікового запису Google , телефон буде заблокований.
 
 • Чистка телефону Doogee після води Волога всередині корпусу, замикаючи електричні ланцюги призводить до корозії і пошкодження компонентів материнської плати смартфона. Чим довше рідина контактує з внутрішніми елементами смартфона, тим більше пошкоджень вона завдає, необхідна чистка телефону Doogee після води якомога швидше.
5/5 - (1 vote)

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Doogee (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Doogee (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Doogee (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Doogee (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Doogee (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Doogee (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Doogee (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Doogee (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Doogee (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Doogee (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Doogee (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Doogee (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Doogee після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Doogee (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Doogee (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.  Оберіть мову сайту