Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Doogee S98 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Doogee S98 у досвідчених майстрів

  Заміна скла Doogee S98 - це послуга, що надається нашим Сервісним центром. Можуть бути різні причини, за якими дана модель смартфона може потребувати ремонту. Користувачі часто звертаються до наших майстрів у зв'язку з виходом з ладу окремих деталей смартфона. Заміна скла Doogee s98 також може знадобитися через механічного впливу на гаджет або падіння пристрою на тверду поверхню. У будь-якому випадку, незалежно від складності поломки, великий досвід майстрів дозволить вирішити найскладнішу проблему і дати гаджету друге життя.  

Заміна екрану Doogee S98 з гарантією якості

  У своїй роботі кваліфіковані майстри використовують тільки сучасні інструменти та професійне обладнання. Це дозволяє з максимальною точністю діагностувати причину виходу з ладу смартфона. Сучасні заходи дозволяють підтримувати зовнішній вигляд гаджета на тому ж рівні, що і при здачі телефону в ремонт. Не буде ніяких видимих слідів збірки і розбирання пристрою. Слід зазначити, що при заміні екрану Doogee s98 використовуються тільки якісні комплектуючі. Завдяки цьому можна бути впевненим, що гаджет буде працювати дуже довго. Після заміни дисплея Doogee s98 надається гарантія, як на виконані послуги, так і на встановлені деталі. У разі виникнення проблем після ремонту протягом гарантійного терміну Замовник може розраховувати на безкоштовну діагностику та ремонт.   ремонт Doogee S98: замена стекла, экрана киев украина фото  

Ремонт Doogee S98 з кур'єрською доставкою по Києву

  У нас є кілька представництв в Києві, тому клієнту не складе труднощів прийти в найближчий до його будинку або роботі філія Сервісного центру. У нас також є послуга кур'єрської доставки техніки по Києву.   Як тільки майстер отримає пристрій, він проведе візуальний огляд гаджета і діагностику, що допоможе точно визначити несправність. Як правило, час ремонту Doogee s98 залежить від поломки і часто гаджет повертається користувачеві відразу в день звернення.   Якщо ви не в Києві, ви можете відправити зламаний телефон Новою Поштою. Через кілька днів відремонтований Doogee s98 буде відправлений вам назад.   Для отримання консультації по цікавлять Вас питань необхідно зв'язатися з нами одним з наступних способів:  
  • по телефону,
  • електронною поштою.
  • залиште заявку на сайті у формі зворотного зв'язку.
  • у месенджерах.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту