Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Doogee S41 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2549 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Doogee S41 Pro в спеціалізованій майстерні

  Заміна скла Doogee S41 Pro в сервіс-центрі "Ай-Яй-Яй" здійснюється в разі пошкодження скла без зміни функціоналу дисплея. Саме з цією проблемою найчастіше клієнт звертається в сервіс, адже Doogee S41 Pro має ряд переваг в зручності використання, в тому числі підвищену зносостійкість компонентів. Вивести з ладу цю модель телефону не так вже й просто, він дуже надійний, але навіть найякісніші технічні новинки можуть постраждати від неакуратної експлуатації. Також визначити необхідність заміни скла можна до відвідування сервісного центру. Якщо тріснуло скло, але функціонал всього пристрою не змінився, це перша ознака того, що в даному випадку заміна екрану Doogee S41 Pro не буде потрібно. Не намагайтеся замінити скло Doogee S41 Pro самостійно. Фахівці сервісного центру "Ай-Яй-Яй" на професійному обладнанні розбирають смартфон, відокремлюють розбите скло від дисплея при певній температурі, очищають екран від залишків скла, і тільки потім наносять клей і встановлюють нове скло. Після якісного ремонту телефону досвідченими фахівцями Сервісного центру "Ай-яй-яй" замовник отримує гаджет без слідів стороннього втручання і з повним набором оригінальних функцій, адже матриця залишається рідною.  

Коли потрібна заміна екрану Doogee S41 Pro?

  Фахівці можуть зробити висновок, що Doogee S41 Pro вимагає не тільки заміни скла, але і повної заміни екрану після діагностики. Якщо на екрані пристрою є биті пікселі, різні смуги на зображенні, білі або чорні плями або області, де дисплей не спалахує, то потрібна заміна екрану Doogee S41 Pro. Такі дефекти є ознакою пошкодження матриці екрану і заміни скла буде недостатньо.   Ремонт Doogee S41 Pro: Киев, Украина  

Якісний і швидкий ремонт Doogee S41 Pro

  Сервісний центр  "Ай-Яй-Яй" вже багато років надає послуги з ремонту телефонів та інших мобільних пристроїв. Замовити якісний ремонт Doogee S41 Pro користувачі можуть у нас, зв'язавшись з менеджерами наступним чином:  
  • написати в онлайн-чаті на сайті;
  • зателефонувавши нам по телефону;
  • написати в месенджерах.
  Сервісний центр "Ай-Яй-Яй" може оперативно виконати будь-який вид ремонту, так як всі необхідні запчастини є на власному складі, що значно економить час.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту