Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Doogee S98 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Doogee S98 Pro. Професійна і якісна послуга в Києві

  Заміна скла Doogee S98 Pro проводиться майстрами Сервісного центру "Ай-Яй-Яй" на професійному рівні. Варто підкреслити, що у всіх наших відділах завжди є якісне скло, а кваліфікований персонал з великим досвідом без праці здійснить ремонт будь-якої складності. Середня тривалість процедури близько 7 годин.   Клієнт може доставити смартфон в наш сервіс наступним чином:  
 • особисте відвідування одного з наших філій в Києві;
 • замовлення кур'єрської доставки техніки по Києву;
 • відправити Новою поштою, якщо ви не з Києва.
  Крім того, на сайті компанії вказані контактні телефони та адреса електронної пошти для консультації. Отримати безкоштовну консультацію можна в Viber, Telegram або в онлайн-чаті на сайті. Демократична цінова політика, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сучасне обладнання, своєчасне виконання замовлень – ось критерії, що відрізняють діяльність Сервісного центру «ай-яй-яй».  

Як дізнатися, що необхідна заміна екрану Doogee S98 Pro?

  Падіння на тверду поверхню або удари смартфона можуть викликати проблеми з екраном. Серед явних симптомів, що вказують на вихід з ладу дисплея, слід виділити наступні:  
 • картинка нечітка;
 • наявність дефектів у вигляді плям або смуг;
 • чорний екран;
 • сенсорний екран працює неправильно.
  Звернувшись в сервіс-центр "Ай-яй-яй", ви можете бути впевнені, що заміна екрану Doogee S98 Pro буде проведена в найкоротші терміни і на високому рівні. Вся робота займає кілька годин. Така продуктивність пояснюється не тільки високою кваліфікацією наших майстрів, але і наявністю запасних екранів для смартфонів, в тому числі і цієї моделі.   Ремонт Doogee S98 Pro: Киев, Украина  

Ремонт Doogee S98 Pro в спеціалізованій майстерні

  Ремонт Doogee S98 Pro-популярна послуга, яку пропонують майстри Сервісного центру «Ай-яй-яй». Наші майстри проводять ряд заходів, спрямованих на відновлення працездатності смартфона даної моделі. Деякі з найпоширеніших проблем, з якими люди звертаються за допомогою:  
 • програмні помилки;
 • на екрані з'являються тріщини або сміття;
 • несправність батареї;
 • перебої в роботі зовнішніх роз'ємів.
  Перераховані вище дефекти, а також інші види поломок легко усуваються нашими фахівцями, завдяки використанню сучасного обладнання та наявності великої кількості необхідних запчастин. Клієнту достатньо відвідати будь-який з наших офісів в Києві. Після діагностики та визначення причини поломки наш майстер протягом декількох годин відновить втрачену функціональність пристрою.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту