Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Doogee N50 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Doogee N50 – якість за доступною ціною

На заміну скла Doogee N50 гарантія не поширюється, оскільки пошкодження деталі, як правило, пов'язане з механічним впливом: телефон впустили або вдарили. Якщо ви помітили на своєму телефоні тріщини та сколи, не відкладайте звернення до сервісу на потім. Пошкоджений екран і корпус можуть спричинити попадання води, що призведе до виходу з ладу інших деталей. Для якісної заміни скла Doogee N50 звертайтесь до нашої майстерні. Вранці з 10:30 до 11:30 даруємо знижку на наші послуги, акція діє щодня. Тому будь-який ремонт, будь то заміна скла Doogee N50 або інших деталей, буде здійснюватися за доступнішими цінами.

Заміна екрана Doogee N50. Де замовити послугу у Києві?

Перед будь-яким ремонтом смартфона фахівці проводять попередню діагностику, яка допоможе виявити усі приховані проблеми. Для цього вам необхідно звернутися до будь-якої філії сервісного центру «Ай-яй-яй», розташованої по всьому Києву. Якщо вам потрібна заміна екрана Doogee N50, ви можете замовити цю послугу онлайн, написавши нашому консультанту на сайті або по телефону. Ви отримаєте відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть обрати найближче відділення. На складі є необхідні запчастини для ремонту більшості моделей гаджетів, що значно економить час. Ви також можете замовити кур'єрську доставку смартфона до сервісного центру «Ай-яй-яй» для ремонту та повернення. Якщо вам потрібний ремонт Doogee N50, але ви живете в іншому місті, ви можете надіслати гаджет нам Новою Поштою.   Ремонт Doogee N50: Киев, Украина  

Ремонт Doogee N50 у сервіс-центрі Ай-Яй-Яй

Звернувшись до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» для заміни дисплея смартфона або іншого ремонту, ви отримаєте:
  • безкоштовна діагностика за допомогою сучасного обладнання;
  • захист та конфіденційність персональних даних;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • гарантія на виконаний ремонт та встановлені запчастини;
  • своєчасне та якісне виконання робіт;
  • ми також можемо відремонтувати Doogee N50 із Вашими запчастинами.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту