Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 20s MAR-LX1H з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 20s MAR-LX1H – необхідна процедура для збереження екрану

Заміна скла Honor 20s MAR-LX1H надзвичайно важлива для тих власників смартфонів, які випадково пошкодили свій смартфон. Нажаль чохол та захисне скло не завжди можуть вберегти телефон від пошкоджень. При падінні або ударі на передній панелі часто з’являються тріщини. Механічні пошкодження можуть призвести до більших дефектів і подальшого руйнування сенсорного екрану. Через тріщини в екран може потрапляти вода та пил, які пошкоджують екранний модуль смартфона. В такому випадку заміна скла не допоможе і екран потрібно буде міняти повністю. Важливо привести заміну скла якомога швидше, адже заміна скла набагато дешевша, ніж заміна екранного модуля.

Швидка заміна екрану Honor 20s MAR-LX1H з використанням високоякісних деталей

В сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» сумлінна робота професіоналів і використання для ремонту професійного обладнання дозволяють виконати послугу якісно та надати гарантію. Усі необхідні деталі для ремонту Honor 20s MAR-LX1H знаходяться на власному складі сервіс-центру. Завдяки цьому ремонт буде виконано в найкоротші терміни, адже не потрібно шукати, замовляти та чекати доставки комплектуючих. Як показує досвід, заміна екрану необхідна при таких «симптомах»:
 • сенсор не працює в певних ділянках або по всьому екрану;
 • на екрані в’явились темні плями;
 • на екрані є смуги;
 • екран повністю чорний, але телефон працює;
 • на екрані є спахали.
Ці дефекти вказують на те, що екран пошкоджено, але тільки спеціаліст після діагностики може точно сказати, що потрібна заміна екрану Honor 20s MAR-LX1H. ремонт honor 20s, замена стекла, замена экрана

Ремонт Honor 20s MAR-LX1H на основі результатів безкоштовної діагностики

При проведенні будь-якої процедури для нас характерний ретельний підхід:
 • повна діагностика є обов'язковою і безкоштовною для клієнта;
 • на складах сервіс-центру «Ай-Яй-Яй» завжди є різні комплектуючі для всіх видів послуг;
 • заміна екрану Honor 20s MAR-LX1H може початися, як тільки Ви звернетеся в сервіс;
 • сумлінне виконання тільки узгоджених з клієнтом процедур та обов'язкове повернення запасних елементів;
 • завжди із заздалегідь визначеною тривалістю роботи та однією з найефективніших послуг у Києві.
Ви можете замовити швидкий і надійний ремонт Honor 20s MAR-LX1H за доступними цінами у будь-який з майстерень мережі СЦ «Ай-Яй-Яй». Відділення знаходяться майже в кожному районі Києва, вони знаходяться неподалік від станцій метро.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту