Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 7c Pro LND-L29 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 7C Pro у професійній майстерні

  Заміна скла Honor 7C Pro - процедура, яку може виконати тільки досвідчений фахівець з використанням спеціального інструменту та обладнання. Дана послуга може бути надана в наступних випадках:  
 • скло тріснуло, але екран працює нормально,
 • на екрані з'явилися жовті плями.
  Самостійно здійснити такий ремонт неможливо, а спроби розібрати смартфон і відокремити скло екрану можуть привести до серйозних поломок і, як наслідок, великих витрат. Замовляючи заміну скла Honor 7C Pro в СЦ «Ай-яй-яй», Ви отримуєте якісний сервіс і гарантію після ремонту.  

У яких випадках потрібна повна заміна екрану Honor 7C Pro?

  Заміна екрану Honor 7C Pro зазвичай стає необхідною при падінні смартфона на тверду поверхню, наприклад на плитку або асфальт. При цьому на передній панелі можна побачити наступні дефекти:  
 • вертикальні та горизонтальні кольорові смуги;
 • сині або чорні плями;
 • мерехтіння, проблеми з підсвічуванням;
 • биті пікселі;
 • зображення спотворено;
 • "Чорний екран".
  Якщо ви помітили будь-який з цих дефектів на своєму смартфоні, радимо якомога швидше звернутися до фахівця. У сервіс-центрі "Ай-яй-яй" заміна екрану Honor 7C Pro займе всього кілька годин. Адже на власному складі сервісу завжди є екрани для всіх моделей смартфонів, в тому числі і для Honor 7C Pro.   ремонт honor 7c pro: замена стекла, экрана киев фото  

Який ремонт Honor 7C Pro можна замовити в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"?

  Крім заміни дисплейного модуля і ремонту розбитого скла, сервісний центр «Ай-яй-яй» виконує і інші ремонтні роботи. Найпопулярніші з них:  
 • заміна скла екрану;
 • Заміна дисплейного модуля;
 • Заміна батареї;
 • ремонт і заміна роз'єму зарядки;
 • чистка, ремонт і заміна динаміка і мікрофона;
 • очищення після попадання вологи всередину пристрою;
 • усунення несправностей програмного забезпечення.
  Перед проведенням будь-якого ремонту майстер проведе безкоштовну діагностику, яка займе всього 20 хвилин. Після ремонту ви отримаєте гарантію. Про тривалість гарантійного терміну вам повідомить менеджер. Якщо у вас є питання по ремонту Honor 7C Pro або будь-якого іншого пристрою, напишіть нашому консультанту в онлайн-чат на сайті. Ми завжди на зв'язку і раді допомогти!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту