Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 6 H60-L02/L01 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 6 окремо від екрану в сервіс-центрі Ай-Яй-Яй

  Заміна скла Honor 6 окремо від екрану проводиться зі збереженням оригінальної матриці смартфона. Це означає, що передача кольору і якість зображення залишаються незмінними. Необхідність заміни скла Honor 6 часто виникає при появі тріщин і відколів на верхньому шарі екрану. Як правило, найпоширенішою причиною є необережне поводження – удар або падіння смартфона на тверду поверхню.   Головною частиною смартфона Honor 6 є його екран. На жаль, телефон не захищений від вологи і подряпин. Якщо ви помітили дефекти у вигляді тріщин на екрані після падіння пристрою, зверніться до в сервісний центр «Ай-яй-яй». Ми одні з небагатьох майстерень хто змінює скло окремо від екрану. Ця послуга заощадить ваші гроші, оскільки ремонт розбитого скла в 3-4 рази дешевший, ніж заміна модуля екрану.  

Заміна екрану Honor 6. Скільки зазвичай триває ця процедура?

  Перед зверненням в сервіс ви можете дізнатися ціни та умови ремонту Honor 6 на сайті. Ось приклади, коли необхідна заміна екрану Honor 6:  
  • підсвічування дисплея не працює;
  • сенсор не реагує на дотики;
  • на екрані з'явилися плями і смуги різного кольору.
  ремонт honor 6: замена стекла экрана киев украина фото  

Як замовити ремонт Honor 6 в Києві?

  При зверненні в сервісний центр "Ай-яй-яй" для замовлення ремонту Honor 6 ви також отримаєте:  
  1. Гарантію на проведений ремонт, а також на деталі, встановлені майстрами.
  2. Телефон на підміну на час ремонту, щоб ви залишалися на зв'язку.
  3. Кожен день з 10: 30 до 11: 30 проходить акція «Щаслива година», яка дає можливість отримати знижку 10%.
  Цей підхід завоював довіру понад 30 000 користувачів. На підтвердження цього на сайті можна знайти більше 1000 чесних позитивних і негативних відгуків. Наші офіси розташовані по всьому Києву, а для користувачів з інших міст України ми проводимо ремонт Honor 6 за допомогою послуг Нової Пошти. Щоб записатися на прийом до найближчого відділення або замовити ремонт з іншого міста, напишіть нашому оператору в онлайн-чат.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту