Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 9x Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 9x Pro з використанням високоякісних запчастин

Заміна скла Honor 9x Pro – складна і ресурсномістка робота. У сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» для цього є спеціальне обладнання та інструменти. Наші фахівці зможуть не тільки визначити причину несправності, а й швидко її усунути. Заміна скла Honor 9x Pro допоможе відновити зовнішній вигляд Вашого смартфона. У відділеннях сервіс-центру «Ай-Яй-Яй» Ви гарантовано отримаєте:
  • безкоштовна консультація щодо послуг майстерні;
  • можливість замовити кур'єрську доставку техніки на ремонт по Києву;
  • лояльні ціни на послуги майстерні, будь то заміна дисплея Honor 9x Pro або акумулятора;
  • кваліфікований ремонт Honor 9x Pro будь-якої складності;
  • якісні запчастини - копії та оригінальні комплектуючі.

Заміна екрану Honor 9x Pro в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Одним з найпоширеніших дефектів є пошкодження сенсорного екрану або дисплея. У цьому випадку пристрій втрачає свою функціональність. Екран може зламатися через механічні пошкодження, проникнення вологи. Для відновлення функціональності смартфону необхідно замінити зношені деталі. Наш сервісний центр неодноразово боровся за відновлення працездатності та продуктивності дорогих смартфонів, тому ми можемо гарантувати, що впораємося з будь-якими пошкодженнями. Для заміни екрану Honor 9x Pro в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» використовуються лише високоякісні деталі, які завжди знаходяться на власному складі майстерні. Постійний доступ до необхідний комплектуючих дозволяє скоротити терміни ремонту до мінімуму. ремонт honor 9x, замена стекла, замена экрана

Комплексний ремонт Honor 9x Pro з гарантією якості

Якщо пошкодження торкнулося тільки скла, майстри зможуть замінити цю деталь на нову, при цьому зберігаючи властивості екрану, зазначені виробником. Роботу сенсора та кольоропередача залишаться незмінними. Якщо, крім тріщин на склі, Ви помітили некоректну роботу сенсору, плями або смуги на екрану, скоріш за все фахівці сервісу запропонують Вам таку послугу, як заміна дисплея Honor 9x Pro. Принесіть свій смартфон до нас та отримайте професійну допомогу! Наші філії знаходяться в Києві, майже в кожному районі. Філіали розташовані неподалік від станцій метро, завдяки чому до нас можна швидко дістатись. Крім того, послугами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» можуть скористатись і жителі інших міст, відправивши нам телефон на ремонт Новою Поштою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту