Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor V30 View 30 OXF-AN00 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor V30 View 30 OXF-AN00 з повною безкоштовною діагностикою

Заміна скла Honor V30 View 30 OXF-AN00 – це вимогливий процес, з яким впорається не кожен майстер. Протягом багатьох років сервісні центри «Ай-Яй-Яй» розробили спеціальну систему, яка поєднує багаті навички досвідченого персоналу з спеціалізованим навчанням, постійним вивченням конструкції нового обладнання та використанням найсучаснішого обладнання для ремонту. В смартфоні встановлений великий якісний дисплей. Разом зі збільшенням площі екрану вдвічі подвоюється ризик необережного поводження та пошкодження скла або всього модуля дисплея. В сервісі працюють фахівці, що проводять повну діагностику всіх деталей і систем, це дозволяє якісно виконати необхідний ремонт Honor V30 View 30 OXF-AN00. Ця безкоштовна та коротка послуга відіграє важливу роль у робочому процесі та спрямована на те, щоб наш спеціаліст-технік мав чітке та точне уявлення про стан всіх компонентів телефону та наявні несправності протягом 15-20 хвилин після діагностики.

Якісна заміна екрану Honor V30 View 30 OXF-AN00 з гарантією

Навіть якщо Ваш гаджет все-таки впав, чи впав на нього відносно великий предмет чи він якоюсь мірою контактував з водою - зверніться до найближчого сервісного центру «Ай-Яй-Яй» для негайного ремонту. У нас завжди є велика кількість оригінальних і надійних сенсорних екранів та інших запчастин для найпопулярніших телефонів. Завдяки цьому Вам не доведеться надовго прощатися зі своїм цифровим помічником. Якщо діагностика підтвердить відсутність подальших проблем, екран Honor V30 View 30 OXF-AN00 буде швидко та точно замінено. Чому нам варто довірити заміну екрану Honor V30 View 30 OXF-AN00:
  • для ремонту використовуються лише високоякісні деталі;
  • на послуги та на встановлені запчастини надається гарантія;
  • перед ремонтом обов’язково виконуються діагностика;
  • після ремонту телефон тестується.

ремонт honor v30, замена стекла, замена экрана

Ремонт Honor V30 View 30 OXF-AN00 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Ви можете переконатись у нашому професіоналізмі та замовити у нас заміна екрану або заміну скла Honor V30 View 30 OXF-AN00. Чому ремонт Honor V30 View 30 OXF-AN00 Ви можете довіритися нашим фахівцям з сервісного центру «Ай-Яй-Яй»?
  • відділення сервісу зручно розташовані поблизу станцій метро;
  • надаємо гарантію на послуги на та встановлені деталі;
  • прозорий робочий процес.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту