Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor Magic VS Ultimate з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
2999 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor Magic VS Ultimate за допомогою спеціального обладнання за приємною ціною

  Заміна скла Honor Magic VS Ultimate - процедура відповідальна, що вимагає величезного досвіду і дорогого обладнання, тому мало хто цим займається. Особливо небезпечно проводити в домашніх умовах із застосуванням підручних засобів. Кращим рішенням буде звернутися до наших фахівців сервісного центру «Ай-яй-яй», які здатні безпечно поміняти скло Honor Magic VS Ultimate окремо від екрану, зберігши оригінальність матриці.   Якщо тріщини на передній панелі заважають нормальному користуванню, для заміни скла Honor Magic VS Ultimate приходьте в сервісний центр «Ай-яй-яй» на Вокзальній. У нас завжди в наявності необхідні матеріали і комплектуючі.  

Коли потрібна заміна екрану Honor Magic VS Ultimate?

  Найчастіше заміна екрану Honor Magic VS Ultimate може знадобитися в таких випадках, як:  
 • з'явилися дивні плями і смуги на екрані,
 • видно биті пікселі,
 • сенсор не відповідає на команди власника,
 • пропало підсвічування.
  Щоб надійно замінити дисплей Honor Magic VS Ultimate, нам буде потрібно всього кілька годин і комплекс спеціальних інструментів. Після зворотного складання і перевірки на працездатність, ви отримаєте гарантію на всі надані послуги.  

Скільки триває ремонт Honor Magic VS Ultimate?

  Дізнатися терміни виконання ремонтних робіт Honor Magic VS Ultimate ви можете безпосередньо на сторінці моделі, у наших менеджерів по телефону, або вже в самому відділенні майстерні. Ми розташовуємося майже в кожному районі Києва біля станцій метро, тому до нас зручно добиратися. Відремонтувати Honor Magic VS Ultimate з іншого міста України можна, скориставшись послугами Нової Пошти.   Ремонт Honor Magic VS Ultimate: Киев, Украина   Чому нам довіряють ремонт Honor Magic VS Ultimate?  
 • надаємо безкоштовну діагностику,
 • видаємо телефон на підміну,
 • ніколи не відмовляємося від гарантії,
 • завжди актуальні ціни на сайті,
 • кур'єрська доставка по Києву,
 • працюємо щодня.
  Більш того, ми відправляємо майстра на виїзді, який полагодить гаджет в будь-якому зручному для вас місці. Решту питань можете задавати прямо в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту