Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 90 Lite з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 90 Lite із гарантією

Заміна скла Honor 90 Lite проводиться у таких випадках:
 • на екрані з'явилися тріщини, "павутиння", але на роботу смартфона це впливає;
 • дисплей повністю відображає зображення, але є жовті плями;
 • скло сильно розбите, але на екрані немає ні чорних цяток, ні смуг.
Ці ознаки свідчать, що сам дисплей не пошкоджений, і для усунення тріщин достатньо замінити скло окремо від дисплея. Заміна скла Honor 90 Lite та інші послуги сервісного центру Ай-яй-яй покриваються гарантією. Тобто, якщо у вас є зауваження щодо якості роботи після встановлення нового скла, зв'яжіться з нами та майстер усуне всі дефекти.

Заміна екрану Honor 90 Lite у СЦ Яй-яй-яй

Заміна екрану Honor 90 Lite можлива не лише з запчастинами із сервісного центру, а й з запчастинами замовника. Незважаючи на те, що сервіс «Ай-яй-яй» має власний склад запчастин для термінового ремонту, ми також ремонтуємо телефони клієнтів з власними запчастинами. Заміна екрана Honor 90 Lite може знадобитися в таких випадках:
 • несправність сенсора;
 • на екрані є биті пікселі та плями;
 • несправність підсвічування.
Вартість заміни екрана Honor 90 Lite з деталями клієнта можна уточнити у менеджера:
 • за телефонами, вказаними на сайті;
 • написати онлайн-чат на сайті;
 • відвідати одне із відділень київського сервісного центру;
Менеджери дадуть детальну консультацію та дадуть відповідь на всі ваші запитання.   Ремонт Honor 90 Lite: Киев, Украина  

Якісний ремонт Honor 90 Lite у найкоротші терміни

Найчастіша поломка сучасних смартфонів – пошкодження екрану, клієнти сервісу «Ай-яй-яй» можуть скористатися послугою заміни скла або заміни дисплея. Також усуваємо попадання вологи всередину смартфона, замінюємо пошкоджені мікросхеми та усуваємо програмні помилки. Ремонт Honor 90 Lite не вимагає довготривалого очікування в сервіс-центрі «Ай-яй-яй». Ми намагаємося виконати роботу в найкоротші терміни, адже для цього майстри мають великий досвід, а також всі необхідні запчастини та обладнання. Кожен вид ремонту здійснюватиметься після детальної діагностики пристрою. Ця послуга займає лише 20 хвилин. За цей час фахівець виявить усі проблеми зі смартфоном та порекомендує необхідні ремонтні роботи. І тільки після того, як замовник узгодить терміни та вартість ремонту, майстер приступає до роботи.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту