Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor Play 7T Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor Play 7T Pro у СЦ Ай-Яй-Яй

Заміна скла Honor Play 7T Pro – досить трудомістка процедура, яка потребує високих навичок та спеціального обладнання, тому цей ремонт виконують не всі майстерні. Однак у фахівців сервісного центру «Ай-яй-яй» є можливість професійно замінити скло на Honor Play 7T Pro окремо від екрану, зі збереженням вихідної матриці та передачі кольору. Завдяки власному складу запчастин, де завжди є скло та екрани для всіх моделей смартфонів, Honor Play 7T Pro буде відремонтований у найкоротші терміни.

Коли потрібно замінити екран Honor Play 7T Pro?

Як правило, заміна екрану Honor Play 7T Pro може знадобитися в таких випадках:
 • підсвітка працює нестабільно;
 • з'явилися дивні чорні плями та смуги;
 • сенсор екрана не реагує на дотик;
 • з'являються биті пікселі.
Майстрам сервісу «Ай-яй-яй» достатньо кількох годин та найсучаснішого спеціалізованого обладнання, щоб швидко замінити дисплей Honor Play 7T Pro. Після ремонту ви отримуєте гарантію на виконану роботу.   Ремонт Honor Play 7T Pro: Киев, Украина  

Де замовити ремонт Honor Play 7T Pro у Києві?

Якщо ви помітили, що пристрій працює некоректно, записатися на ремонт Honor Play 7T Pro в сервіс «Ай-яй-яй» можна так: через форму на нашому сайті, зателефонувавши менеджеру по телефону. (номери на сайті у розділі «Контакти») або особисто звернувшись до найближчого відділення. Ми знаходимося практично в кожному районі Києва, поряд з метро, тому нас легко знайти. Також ремонтуємо Honor Play 7T Pro по всій Україні через Нову Пошту. Чому нам довіряють?
 • проводимо безкоштовну діагностику перед тим, як розпочати ремонт;
 • надаємо телефон на підміну на час ремонту;
 • надаємо гарантію на надані послуги;
 • Ви можете замовити ремонт Honor Play 7T Pro зі своїми чи нашими запчастинами;
 • дані вашого гаджета будуть збережені.
Ви також можете замовити кур'єрські послуги. Кур'єр забере ваш гаджет та поверне його після ремонту. Якщо у вас є питання, пишіть в онлайн-чат на сайті, консультант швидко та професійно відповість на будь-яке ваше запитання.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту