Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 10 COL-L29 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
999 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 10 COL-L29 в найкоротші терміни

Заміна скла Honor 10 COL-L29 проводиться в сервіс-центрі «Ай-Яй-Яй» в найкоротші терміни, завдяки наявності усіх деталей для ремонту на особистому складі. Відновлення побитого скла відбувається за дуже короткий час. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому наполегливо працюємо, щоб відремонтувати Ваш смартфон за лічені години. Завдяки сервісному центру «Ай-Яй-Яй» Ви завжди будете на зв'язку.

Як зрозуміти, чи потрібна заміна екрану Honor 10 COL-L29?

Навіть при обережному поводженні та дотриманні правил експлуатації дисплей може пошкодитися: на склі з’являться тріщини при ударах та падінні на асфальт. Однак і в таких випадках не варто впадати у відчай, адже фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» швидко замінять несправний дисплей. Під час ремонту всі фахівці нашого центру використовують тільки професійне обладнання, а також високоякісні комплектуючі. Ми надаємо нашим клієнтам гарантію на всі виконані роботи, будь то заміна дисплея Honor 10 COL-L29 або встановлення нового акумулятора. Перед початком роботи наші фахівці проведуть діагностику, яка дозволить визначити справжню причину проблеми і вона може бути не пов’язана з екраном. Часто бувають випадки, коли джерелом проблеми є програмне забезпечення. ремонт honor 10: замена стекла, экрана киев фото

Комплексний ремонт Honor 10 COL-L29 з гарантією

Через складну технічну організацію сучасних смартфонів ремонт Honor 10 COL-L29 повинен проводити тільки спеціально обладнаний сервісний центр. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй», який має філії майже в кожному районі Києва, обладнаний усім необхідним для відновлення працездатності смартфона в стислі терміни. Наші сертифіковані інженери виконають будь-який, навіть самий складний ремонт Honor 10 COL-L29: від заміни сенсорного екрану до усунення несправностей програмного забезпечення. Наш сервісний центр проводить безкоштовну діагностику, а кваліфікований персонал готовий надати своїм клієнтам вичерпну консультацію. При необхідності смартфон доставляється в наш сервіс кур'єрською службою, що заощадить Ваш час. Якщо Ви з якихось причин не бажаєте користуватися кур’єрською службою, ви завжди можете доставити своє обладнання особисто в одне з наших відділень. Зручне розташування наших офісів дозволяє швидко та легко добратись до нас. Слід зазначити, що не слід самостійно намагатись відремонтувати смартфон, оскільки лише спеціально обладнана майстерня має необхідні комплектуючі та відповідне обладнання для забезпечення якісного результату.
Оценить

Детальніше

Приховати