Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor V30 Pro View 30 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor V30 Pro View 30 Pro – недорогий ремонт розбитого телефона

Заміна скла Honor V30 Pro View 30 Pro неодноразово виявлялася вигідною процедурою для користувачів цієї моделі. Заміна скла Honor V30 Pro View 30 Pro в будь-якому сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» обійдеться набагато дешевше ніж заміна всього дисплея. Навіть встановлене скло Gorilla Glass не здатне повністю захистити передню панель смартфону від пошкоджень при ударі. І якщо Ви все-таки виявите, що на передній частині Вашого смартфона з’явились трішини та глибокі подряпини, відколи або інші дефекти, замініть скло Honor V30 Pro View 30 Pro в професійній і сучасній майстерні «Ай-Яй-Яй». Наші відділення знаходяться в Києві, майже в кожному районі біля станцій метро. Досвідчені фахівці сервісу допоможуть відновити стан смартфону з мінімальними витратами.

Заміна екрану Honor V30 Pro View 30 Pro на основі результатів діагностики

Деякі власники гаджетів з пошкодженим екраном побоюються, що екран можуть перевстановити, не зрозумівши причини його несправності та варіантів відновлення. Зазвичай заміна екрану Honor V30 Pro View 30 Pro проводиться при таких дефектах:
  • сенсор частково або повністю не працює;
  • є несправності або повні збої в налаштуваннях яскравості та підсвічування;
  • видно будь-які плями, різнокольорові візерунки або смуги;
  • на екрані є мерехтіння;
  • зображення повністю зникло – «чорний екран».
Заміна екрану в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» проводиться тільки на основі діагностики. Ця процедура безкоштовна для наших клієнтів та триває близько години. Діагностика покаже усі можливі пошкодження телефону та дзволить майстру назначити необхідний ремонт. ремонт honor v30, замена стекла, замена экрана

Недорогий та якісний ремонт Honor V30 Pro View 30 Pro в Києві

Якісний ремонт Xiaomi Mi 9 Pro, виконаний на сучасному обладнанні, зі зручним сервісом, чекає на Вас у наших офісах у Києві. Усі сервіси знаходяться біля станцій метро, майже у кожному районі столиці.  Ремонт Honor V30 Pro View 30 Pro також можливий у дистанційному форматі, якщо Ви оформите замовлення на нашому сайті. Замовляючи ремонт Honor V30 Pro View 30 Pro, Ви отримаєте від нас наступні умови:
  • попередня діагностика безкоштовна;
  • гарантія на виконані послуги і на встановлені деталі;
  • Ви можете використовувати свої запчастини для ремонту;
  • діє система знижок.
З нашими послугами Ви можете легко заощадити час на ремонт і пов’язані з ним витрати без шкоди для якості!
Оценить

Детальніше

Приховати