Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HTC One M9 0PJA2 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла HTC One M9: інноваційні технології, сучасне обладнання

  Заміна скла HTC One M9 здійснюється сертифікованими інженерами в сервісі "Ай-Яй-Яй". В роботі використовується унікальна технологія OСA, яка здатна усунути дефекти, що утворилися на поверхні дисплея. Зверніть увагу, що заміна скла HTC One M9 проводиться тільки вузькоспеціалізованими майстрами в спеціальних лабораторіях, з використанням дорогого обладнання.  
Після завершення ремонту HTC One M9 майстер повертає власнику відремонтований гаджет і надає гарантію на виконані роботи та встановлені деталі. Експертна діагностика гарантує, що ремонт HTC One M9 буде виконаний на високому рівні якості.
  Діагностика пристрою дозволяє технічним фахівцям оцінити поточний стан смартфона і усунути причину несправності, щоб його можна було ефективно відремонтувати. Падіння часто призводять до появи тріщин на сенсорному екрані пристрою. Тільки після ретельного огляду внутрішніх компонентів фахівці можуть визначити, чи потрібна заміна скла або всього дисплейного модуля.   Від того, наскільки кваліфіковано і швидко буде проведена ця робота, залежить подальша функціональність гаджета: в середньому діагностика фахівцем в сервісному центрі "Ай-яй-яй" займає 10-15 хвилин.   Ремонт HTC One M9 замена стекла экрана киев украина фото  

Заміна екрану HTC One M9: причини поломки

  Вихід з ладу дисплея найчастіше викликаний наступними факторами:   * Падіння гаджета з висоти; * Попадання рідини; * збій програмного забезпечення.   З перерахованих причин контакт з рідиною є найбільш небезпечним, оскільки волога може викликати корозійний процес на материнській платі і кабелях, а також коротке замикання мікросхем. Щоб запобігти виникненню подібних ускладнень, негайно зверніться до найближчого відділення сервісного центру "Ай-Яй-Яй". Наші фахівці проведуть профілактику пристрою після занурення і, якщо дисплей не підлягає ремонту, замінять екран HTC One M9 на оригінальний аналог.   Всі представництва в Києві розташовані недалеко від транспортних розв'язок і станцій метро. Якщо клієнт не може відвідати майстерню особисто, іншим рішенням є відправка пристрою кур'єром.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту