Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HTC One X9 2PS5100 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла HTC One X9 - популярна послуга для жителів Києва та всієї України.

  Заміна скла HTC One X9 - процедура, яка технічно не передбачена і вимагає багаторічної практики. Не всі майстерні беруться за це завдання. Однак в сервісному центрі Ай-Яй-Яй є майстри, які спеціалізуються на заміні скла HTC One X9. Така послуга коштує набагато дешевше, ніж заміна всього екрану. Процес відновлення здійснюється зі збереженням оригінальної матриці.  
Якщо ви помітили, що на передній панелі з'явилися тріщини, щоб замінити скло на HTC One X9, негайно звертайтеся до сервісного центру "Ай-яй-яй" на Печерську. Необхідні деталі та матеріали завжди є в наявності і ремонт проводиться в найкоротші терміни.
 

Коли потрібна заміна екрану на HTC One X9?

  Заміна екрану на HTC One X9 зазвичай потрібна при виявленні наступних факторів:  
 • Зникло підсвічування,
 • з'явилися биті пікселі,
 • Зображення важко розгледіти через плями або смуги,
 • Сенсор не реагує на дотики.
  У наших майстернях наші інженери можуть замінити дисплей HTC One X9 всього за кілька годин, заощадивши вам багато часу. Ми використовуємо високоякісні комплектуючі, щоб надати вашому пристрою сучасного вигляду. Ви також отримаєте гарантію на всі виконані роботи.   Ремонт HTC One X9e: замена стекла экрана киев украина фото  

Як я можу віддати в ремонт HTC One X9?

  Замовити ремонт HTC One X9 можна як на нашому сайті, так і за вказаним номером телефону. Крім того, наші філії розташовані біля метро практично у всіх районах Києва і до них легко дістатися. По Україні ми здійснюємо ремонт HTC One X9 через транспортну компанію Нова Пошта.   Чому варто звернутися саме до нас?  
 • Ми проводимо безкоштовну діагностику перед початком ремонту,
 • Ми не відмовимо вам у виконанні гарантійних зобов'язань,
 • Ми надамо вам підмінний мобільний телефон,
 • Наші ціни завжди актуальні на нашому сайті,
 • У нас є кур'єрська служба, яка працює по всьому місту,
 • Ми також завжди передзвонимо вам, якщо отримаємо заявку.
  Ми також відправимо майстра в зручний для вас місце для ремонту вашого HTC One X9. Якщо у вас залишилися питання, пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту