Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HTC One XL S720E з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла HTC One XL з безкоштовною діагностикою по всій Україні

  Заміна скла HTC One XL - процедура, яка повинна проводитися під чітким керівництвом досвідчених фахівців і з використанням дорогого обладнання. Далеко не всі майстерні пропонують цю послугу, оскільки такий вид ремонту технічно не передбачений. Однак інженери сервісних центрів Ай-Яй-Яй можуть швидко і якісно замінити скло в HTC One XL зі збереженням оригінальної матриці.  
Якщо ви помітили, що на передній панелі з'явилися тріщини, рекомендуємо звернутися в сервісний центр Ай-Яй-Яй на Лівому березі для заміни скла на HTC One XL. Вартість цієї послуги значно нижче, ніж вартість повної заміни дисплея.
 

Коли потрібно замінити екран на HTC One XL?

  Зазвичай перед тим, як замінити екран HTC One XL, з'являються такі симптоми:  
 • Вимкнене підсвічування,
 • Не реагує на натискання сенсора,
 • З'являються різні плями або смуги,
 • Пульсації або биті пікселі перешкоджають нормальному використанню.
  Для швидкої заміни дисплея HTC One XL негайно приходьте до нашої майстерні. Наші компетентні інженери за лічені години встановлять новий екран, який буде радувати вас довгі роки. Ми також надаємо гарантію на всі надані послуги.   Ремонт HTC One XL: замена стекла экрана киев украина фото  

Як відправити заявку на ремонт HTC One XL?

  Є кілька варіантів ремонту HTC One XL: заповнити форму на сайті, залишити заявку по телефону або особисто відвідати найближче відділення компанії. Ми знаходимося біля метро практично у всіх районах Києва, тому нас легко знайти. Крім того, за допомогою Нової Пошти ми здійснюємо ремонт HTC One XL по всій Україні.   Чому до нас звертаються?  
 • Безкоштовна попередня діагностика,
 • Надаємо підмінний телефон,
 • Гарантія на всі види робіт,
 • Завжди актуальні ціни та умови,
 • можемо відремонтувати ваш HTC One XL з власними або з Вашими запчастинами,
 • відправляємо кур'єрів по всьому місту.
  Також працює виїзний технічний сервіс, який пропонує швидкий ремонт у зручному для клієнта місці. Якщо у вас залишилися питання, сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту