Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei 8A JAT-L09/L29 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei 8A JAT-L09/L29 по всій Україні.

Заміна скла Huawei 8A JAT-L09/L29 – наша спеціалізація. Зазвичай, ця послуга потрібна в таких випадках, коли після падіння смартфону, або через інше пошкодження, скло на екрані покрилося тріщинами. І, якщо робота самого екрану не порушена (сенсор працює, коректно відображається зображення, немає чорних плям або битих пікселів), то буде достатньо лише заміни екрану Huawei 8A JAT-L09/L29. Ми одні з небагатьох, хто виконує цю складну та ресурсномістку процедуру. Тому, ми пропонуємо реставраційні послуги не тільки в Києві, а й по всій Україні. Пристрій доставляється в сервіс Новою Поштою. Детальніше про цю послугу можна дізнатися у відповідному розділі сайту та одразу оформити замовлення, заповнивши спеціальну форму. Після цього, з Вами зв’яжеться менеджер, щоб прийняти замовлення, уточнити деталі та відповісти на всі запитання. Оплата ремонту в цьому випадку, можлива на картку після завершення ремонту, або безпосередньо при отриманні пристрою накладним платежем.  

Діагностика та заміна екрану Huawei 8A JAT-L09/L29.

Заміна екрану Samsung Galaxy F41 проводиться тільки після повної діагностики гаджету. Після того, як майстер визначить причину поломки і узгодить з власником пристрою вартість і терміни ремонту, він зможе приступати до ремонтних робіт. Після встановлення нового екрану, майстер перевіряє його працездатність і лише потім, збирає смартфон. Хоча ми використовуємо екрани тільки найвищої якості, по закінченню ремонту, Ви отримуєте гарантію на деталь і виконану роботу.  Заміна екрану Huawei 8A JAT-L09/L29, зазвичай, займає близько 2-х годин. Ця швидкість обумовлена тим, що на нашому складі з запчастинами, завжди є в наявності екрани на всі моделі  Huawei, та на інші моделі пристроїв. Ремонт Huawei Honor 8A: Киев, Украина

Чому варто замовити ремонт Huawei 8A JAT-L09/L29 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Ось кілька причин, чому варто замовити ремонт Huawei 8A JAT-L09/L29 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»:
  • ми одна з найбільших мереж майстерень по ремонту смартфонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки;
  • виконуємо навіть найскладніший і унікальний ремонт;
  • майстри в сервісі володіють багатьма навичками та великим досвідом;
  • ми працюємо тільки з якісним професійним обладнанням;
  • працюємо з 2012 року, а отже маємо великий досвід в ремонті різних смартфонів;
  • наша клієнтська база налічує понад 30 000 клієнтів, відгуки яких, Ви також зможете знайти на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту