Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi8 M1803E1A з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi8. Переваги даної послуги.

Заміна скла  Xiaomi Mi8 проводиться в спеціально обладнаній лабораторії. У своїй роботі ми використовуємо якісні комплектуючі, завдяки чому, заміна скла є ефективним видом ремонту. До переваг послуги, яку ми пропонуємо, можна віднести:
  • Безкоштовна діагностика;
  • Використання фірмових якісних комплектуючих;
  • Даємо гарантію на виконані послуги.
Після замовлення ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй», справний пристрій повернеться до Вас через кілька годин. Щоб дізнатися, скільки коштує заміна скла Xiaomi Mi8, Ви можете зателефонувати нашим менеджерам, або написати в чат, чи на електронну пошту.  

У яких випадках потрібна повна заміна екрану Xiaomi Mi8?

Несправності та проблеми з дисплейним модулем зустрічаються досить часто. Якщо Ви бачите, що після падіння, на екрані видно глибокі тріщини, є проблеми в роботі сенсора, або з’явились проблеми з підсвічуванням, Вам потрібна термінова заміна екрану Xiaomi Mi8.  Часто буває так, що крім зовнішніх пошкоджень, виявляються внутрішні несправності, особливо якщо рідина потрапила у гаджет. У цьому випадку, на екрані утворюються райдужні плями або смуги. Варіантів несправностей багато, і діагностувати їх може тільки досвідчений майстер. У будь-якому з філіалів сервісного центру «Ай-яй-яй», сертифіковані майстри проводять професійну та оперативну заміну екрану Xiaomi Mi8. Вартість робіт оголошується замовнику заздалегідь, що повністю виключає можливість подальших витрат і прихованих переплат. Наші відділення розташовані поблизу транспортних вузлів і в безпосередній близькості від станцій метро, ​​що дозволяє доїхати до нас досить швидко. ремонт xiaomi mi8: замена стекла, экрана киев фото

Ремонт Xiaomi Mi8. Види неспрвностей.

Ремонт Xiaomi Mi8 – це послуга, яку можна замовити за доступною ціною в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Власники гаджетів звертаються до майстрів з різних причин. Іноді збій є наслідком механічних пошкоджень, в інших випадках - проблеми викликані збоєм програмного забезпечення. За статистикою, найбільш поширені проблеми пов’язані з такими деталями, як:
  • сенсор екрану або матриця;
  • акумулятор,
  • динаміки;
  • мікросхеми;
  • камера.
Великий досвід майстрів, а також ретельне вивчення особливостей конструкції даної моделі, дозволяють встановити причину поломки і виконати професійний ремонт Xiaomi Mi8. За додатковою інформацією, звертайтесь до нашого консультанта в онлайн-чат.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту