Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei GR3 2017 PRA-LA1 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
799 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei GR3 2017 PRA-LA1 у найкоротший термін за доступною ціною.

Заміна скла Huawei GR3 2017 PRA-LA1 можлива, якщо на екрані є тріщини, але зображення не спотворюється. Якщо дисплей пошкоджений, а замість зображення користувач бачить смуги та плями, то рішенням буде замінити весь екран Huawei GR3 2017 PRA-LA1. Якщо дисплей не пошкоджений, ми можемо запропонувати замінити скло окремо від екрану. Не поспішайте купувати новий пристрій, якщо скло на екрані розбилось після падіння, або іншого ушкодження. Ремонт Huawei GR3 2017 PRA-LA1 в нашому сервісному центрі усуває будь-які проблеми. Заміна скла Huawei GR3 2017 PRA-LA1 буде значно дешевша ніж заміна дисплею, та займе всього декілька годин. Також, перевагою цієї процедури, є збереження оригінальної матриці смартфону, а одже, і якість кольоропередачі залишиться незмінною.  

При яких дефектах проводиться заміна екрану Huawei GR3 2017 PRA-LA1?

Через падіння на тверду поверхню, або контакт з іншими предметами, на екрані можуть з’явитися смуги та плями, що вказує на несправність цієї частини. Крім того, матриці може не вистачати підсвічування – чорний екран. Також, про несправність дисплея може сказати відсутність реакції сенсора на будь-які дотики. Щоб усунути ці дефекти, потрібна лише заміна екрану Huawei GR3 2017 PRA-LA1. В професійній майстерні «Ай-яй-яй», ця процедура займає не більше 3-х годин. Ця швидкість обумовлена тим, що на нашому власному складі завжди є в наявності деталі для всіх моделей смартфонів. А спеціалізовані майстри – мають великий досвід в проведенні такої процедури. Ремонт Huawei GR3 2017: замена стекла экрана киев украина фото

Будь-який ремонт Huawei GR3 2017 PRA-LA1 в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Ми прагнемо допомогти кожному клієнту, тому можемо виконати ремонт Huawei GR3 2017 PRA-LA1 будь-якого виду:
  • встановлення нового скла;
  • заміна дисплея Huawei GR3 2017 PRA-LA1 ;
  • ремонт після будь-яких механічних пошкоджень;
  • очищення та ремонт Huawei GR3 2017 PRA-LA1 після потрапляння вологи;
  • усунення помилок програмного забезпечення;
  • заміна мікрофону, динаміків, або камери смартфону.
Завдяки кваліфікації майстрів в сервісному центрі «Ай-яй-яй»,  ми можемо за короткий термін виконати будь-який ремонт Huawei GR3 2017 PRA-LA1. Для оформлення замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами, які вказані на сайті, в будь-якому зручному для Вас месенджері (telegram, viber), або написавши в онлайн-чат. 
Оценить

Детальніше

Приховати