Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei 8X Max ARE-AL00 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei 8X Max ARE-AL00 зберігаючи оригінальну матрицю смартфону.

Заміна скла Huawei 8X Max ARE-AL00 – це послуга, яка допоможе відновити первинний вигляд Вашого пристрою без додаткових витрат.  Якщо після падіння, на Вашому смартфоні тріснуло скло, зверніться до сервісного центру «Ай-яй-яй». Такий ремонт не передбачає заміни матриці, а це означає, що якість зображення, передача кольору, робота сенсору та інші властивості оригінального екрану будуть збережені. Умовою такого ремонту є повноцінно працюючий екран смартфону.  

Заміна екрану Huawei 8X Max ARE-AL00. Терміни та ціни на послугу.

Скільки коштує заміна екрану Huawei 8X Max ARE-AL00 та терміни її виконання Ви знайдете на сайті, на сторінці моделі. Ми вчасно оновлюємо інформацію, тому ціни завжди актуальні.  Також, на сайті, Ви можете отримати консультацію експерта в онлайн-чаті. Він відповість на всі Ваші запитання щодо заміни екрану Huawei 8X Max ARE-AL00. Слід зазначити, що в цілях економії ми не рекомендуємо проводити будь-який ремонт самостійно. Втручання у внутрішні компоненти пристрою без спеціальних інструментів і навичок може призвести до додаткових пошкоджень, що спричинить за собою додаткові витрати на ремонт Huawei 8X Max ARE-AL00. Ремонт Huawei Honor 8X Max: Киев, Украина

Ремонт Huawei 8X Max ARE-AL00 в найкоротші терміни в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Ми займаємося ремонтом телефонів Huawei з моменту їх створення. З першої зустрічі з Huawei 8X Max ARE-AL00? ми були вражені високоякісним дизайном. Цей телефон заслуговує на якісне обслуговування. Майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» подбають про будь-які пошкодження, які можуть виникнути на цих телефонах. Ми замінюємо механічно пошкоджені деталі, такі як скло та задня панель, зношені акумулятори, чистимо та ремонтуємо телефони після потрапляння води, ремонтуємо всі види електроніки. Досвід, накопичений за останні роки, дозволяє усунути практично всі дефекти та виконати ремонт Huawei 8X Max ARE-AL00 в найкоротші терміни. Чому варто звернутись саме до сервісного центру «Ай-яй-яй»?
  • Маємо великий досвід з ремонту смартфонів будь-якої  моделі, адже працюємо з 2012 року;
  • Маємо велику клієнтську базу;
  • Видаємо телефон на заміну Вашому під час ремонту, щоб Ви залишались на зв’язку;
  • Пропонуємо послуги кур’єра по Києву, що значно зекономить Ваш час.
  • Можемо виконати ремонт Huawei 8X Max ARE-AL00, навіть якщо Ви з іншого міста України, користуючись Новою поштою
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту