Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
4249 грн
4799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
10849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9 - спосіб зберегти екран від можливого пошкодження

Заміна скла Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9  – послуга, яка набирає популярність серед користувачів смартфонів. Тріщини на екрані зустрічаються досить часто, і в цьому випадку ми рекомендуємо замінити скло Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9. Ціна на цю послугу невелика, а її роль неоціненна. Перш за все, скло захищає екран від бруду, води та ударів. Кожен з цих факторів може пошкодити сам дисплей і збільшити вартість його ремонту. Тріщини, відколи, вода і бруд можуть порушити цілісність матриці. Вартість заміни скла в 2-4 рази дешевше повної заміни екрану, тому ми не рекомендуємо відкладати візит до сервісу.  

Заміна екрану Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9 якісно та швидко в професійній майстерні.

Заміна екрану Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9 – одна з найпопулярніших послуг нашого сервісу. При інтенсивному використанні смартфону, ми піддаємо пристрій падінню, що може призвести до механічних пошкоджень екрану. Усі ремонтні роботи в сервісному центрі «Ай-яй-яй» проводяться кваліфікованими та досвідченими фахівцями, які обережно відділлять старий і пошкоджений модуль дисплея та замінять його на новий. Ми використовуємо високоякісні деталі, які додатково перевіряються та тестуються безпосередньо перед заміною та після завершення ремонту. Також, Ви можете звернутись до нашої майстерні зі своїми деталями, та Вам не відмовлять в їх установці. ремонт huawei mate 40e

Терміновий ремонт Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9 в Києві.

Сервісний центр «Ай-яй-яй» — це місце, де кожен користувач Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9 може отримати допомогу. Ремонт Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9 та інших пристроїв, проводиться в кожному філіалі в Києві. Місцезнаходження кожного відділення можна знайти на сайті або дізнатися у менеджера по телефону. Які переваги має сервісний центр «Ай-яй-яй»?
  • Маємо великий досвід в ремонті портативної техніки, адже ми працюємо з 2012 року;
  • Виконуємо ремонт Huawei Mate 40e 5G NOH-NX9 будь-якої складності;
  • Пропонуємо кур’єрську доставку по місту;
  • Ремонтуємо гаджети по всій Україні, користуючись послугами Нової пошти;
  • Перед кожним видом ремонту, проводимо детальну діагностику пристрою для виявлення всіх можливих схованих проблем;
  • На сайті Ви знайдете завжди актуальні ціни та умови на всі види ремонтних робіт в нашому сервісі.
При виникненні додаткових запитань, напишіть нашому консультанту в онлайн-чаті. Ми працюємо щодня, завжди на зв’язку та раді Вам допомогти!
Оценить

Детальніше

Приховати