Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P7 Mini P7-L00 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P7 Mini - налагодження роботи смартфона в сервісному центрі

  Заміна скла Huawei P7 Mini може знадобиться, якщо тріщини, подряпини або відколи з'явилися на поверхні в результаті падіння смартфона. Також часто цілісність скляного покриття порушується через те, що власник телефону носить свій гаджет без захисного чохла в кишені разом з ключами і монетами. Перед тим, як замінити скло на телефоні, важливо визначити характер пошкоджень. Якщо подряпини невеликі, можливо, потрібна тільки заміна скла Хуавей П7 міні.   Можна спробувати виправити проблему своїми силами, ризикуючи тратою часом даремно, або ж звернутися в сервісний центр «Ай-яй-яй», що знаходиться в Києві.   Модель Huawei P7 Mini не захищена від попадання вологи. Скло і корпус досить міцні, однак при неакуратному поводженні поверхня може бути сильно пошкоджена. Коли телефон падає або всередину потрапляє вода, з ладу можуть вийти важливі комплектуючі.  

Відновлення працездатності смартфона Хуавей П7 міні шляхом заміни екрану

  Якщо ви випадково пошкодили скло або дисплей-не біда! З будь-якими несправностями вашого смартфона впораються майстри Сервісного центру «ай-яй-яй». У нас працюють лише досвідчені інженери, які спеціалізуються на ремонті та відновленні телефонів Huawei. Заміна екрану Huawei P7 Mini, крім того, можлива у вашій присутності!   Ремонт Huawei P7 Mini: замена стекла экрана киев украина фото   Ми використовуємо копії високої якості і оригінальні запчастини, щоб полагодити смартфон. Тому заміна екрану Хуавей П7 міні, скла, батареї і корпусу, а також будь-які інші види ремонту проводяться в нашому сервісному центрі швидко і професійно. Діагностика для наших клієнтів абсолютно безкоштовна. Після того, як буде проведено ремонт Huawei P7 Mini, смартфон тестується і видається клієнту разом з гарантійним талоном.   Наш сервісний центр пропонує кур'єрську доставку техніки. Ті клієнти, які проживають не в Києві, можуть скористатися послугами «Нової Пошти». Також заміна екрану може проводитися з вашими деталями.   Ви можете зателефонувати нам по телефону і викликати майстра додому. Або ж привозите свій гаджет в будь-яке найближче до вас відділення, будь то майстерня біля метро Університет або Оболонь, і ми зможемо поміняти деталі і відновити працездатність техніки. Пункти прийому смартфонів і ноутбуків забезпечені необхідним обладнанням та інструментами, щоб заміна дисплея Huawei P7 Mini пройшла ефективно і максимально швидко!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту