Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Honor 6 H60-L01/L04 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Терміновий ремонт Huawei Honor 6 в Києві і Україні з гарантією. Оригінальні деталі в наявності

Смартфони цього бренду почали активно рекламуватися і продаватися тільки в останні кілька років. Але навіть так їх рівні продажів значно менше, ніж у багатьох відомих технічних корпорацій. Проте, модель Honor 6 вважається еталонним пристроєм не тільки в рамках серії, але і для апаратів від інших виробників. І все ж ремонт хуавей хонор 6 досить важкий і копіткий через те, що творці застосовували при розробці велику кількість інноваційних фірмових технологій.   У Київській майстерні "Ай-Яй-Яй" ми надаємо практично всі типи відновлення навіть настільки високотехнічного гаджета, при цьому більшість процедур можна розділити на різні класи за кількома важливими критеріями:
  1. У Сервіс-центрі ми надаємо як класичний, так і терміновий ремонт смартфону практично будь-якого типу. Звичайне відновлення займає від декількох годин до декількох днів, термінове - в середньому, 1-2 години в залежності від пошкодження. Єдина рекомендація для користувачів: при необхідності швидкого обслуговування найкраще зателефонувати і домовитися з майстрами ще до походу в сервіс.
  2. По області дії. За цим параметром можна виділити зовнішній, внутрішній і програмний ремонт huawei honor 6. Тобто, фахівець взаємодіє або з зовнішньою оболонкою і механічними елементами управління, або з внутрішніми системами, або з програмним наповненням.
  3. За складністю робіт. Очевидно, що навіть при неполадці однієї і тієї ж системи можуть знадобитися абсолютно різні методи для її усунення. У нас виділяють простий, середній і складний ремонт, і кожна категорія має свої стандартні процедури і методи впливу.
  Ремонт Huawei Honor 6: замена стекла экрана киев украина фото   Крім різних типів ремонту, в СЦ "Ай-яй-Яй" надаються також різні за типом змінні деталі. У нас можна полагодити хуавей хонор 6 як із застосуванням оригінальних запчастин, так і з використання компонентів оригінальної якості від сторонніх виробників. І якщо перші мають більш високу сумісність з іншими системами смартфона, то другі відрізняються більш доступною вартістю. Проте, на наших складах зазвичай присутні всі типи деталей і блоків, так що вибір залежить лише від побажань клієнта.   Примітно, що іноді мобільна поломка може одночасно відноситься відразу до декількох класів, і для її видалення можуть бути застосовані процеси різних типів. Саме тому використовувати надмірно сувору класифікацію в ремонтній практиці недоцільно.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту