Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P40 Pro 51095EXQ з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2399 грн
2699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
10649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
899 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P40 Pro 51095EXQ – оперативний ремонт в Києві.

Заміна скла Huawei P40 Pro 51095EXQ зазвичай, стає необхідна у найнезручніший момент. Найчастіше, через різку зміну температури, невдалого падіння або недбалості власника розбивається лицьова поверхня смартфону. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» є все необхідне обладнання для заміни скла Huawei P40 Pro 51095EXQ зі збереженням матриці та відтворенням оригінальних кольорів. Якщо Ви помітили різні тріщини та уламки на передній панелі, для заміни скла Huawei P40 Pro 51095EXQ, принесіть обладнання в будь-яке відділення сервісного центру «Ай-яй-яй». Кваліфіковані майстри в найкоротші терміни повернуть первинний вигляд Вашому пристрою.

Коли Вам може знадобитись заміна екрану Huawei P40 Pro 51095EXQ?

Заміна екрану Huawei P40 Pro 51095EXQ може бути потрібна, якщо на своєму смартфоні Ви виявили такі дефекти:
  • Некоректна робота підсвічування;
  • При включеному телефоні Ви бачите «чорний екран»;
  • На екрані видно биті пікселі, смуги ти плями;
  • Сенсор екрану не реагує на дотики.
Майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можуть замінити дисплей Huawei P40 Pro 51095EXQ всього за декілька годин, заощадивши при цьому Ваш час. Ця швидкість обумовлена тим, що у нас є власний склад з запчастинами, на якому є якісні екрани для всіх моделей Huawei. По завершенню ремонту, Ви отримаєте гарантію на якість роботи та встановлені комплектуючі. Ремонт Huawei P30 Pro: замена стекла экрана Киев Украина фото

 Скільки буде коштувати ремонт Huawei P40 Pro 51095EXQ?

Точний час ремонту Huawei P40 Pro 51095EXQ можна знайти на сторінці моделі, або уточнити у наших операторів за наданими номерами. Філіали сервісного центру «Ай-яй-яй» розташовані практично у всіх районах Києва, недалеко від метро, що дозволяє легко до нас дістатися. Ви можете замовити ремонт Huawei P40 Pro 51095EXQ з іншого міста України, відправивши нам свою техніку Новою Поштою. Довіривши нам ремонт Huawei P40 Pro 51095EXQ, Ви отримаєте:
  • безкоштовну комплексну діагностику;
  • гарантію якості послуг;
  • завжди актуальні ціни та умови ремонту на сайті;
  • можливість замовлення послуг кур’єра;
  • можливість виконати ремонт Huawei P40 Pro 51095EXQ  з використанням Ваших деталей;
  • можливість замовити послугу «виїзд майстра». Майстер приїде в зручне для Вас місце, в офіс або додому, щоб відремонтувати Ваш гаджет.
Крім того, ми проводимо щоденну акцію з 10:30 до 11:30, яка дає можливість отримати знижку 10%, а тим більше заощадити Ваш бюджет. Якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв’язку!
Оценить

Детальніше

Приховати