Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Mate 30 ELE-L29 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2099 грн
2399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
10849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Mate 30 ELE-L29 з гарантією якості в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Huawei Mate 30 ELE-L29 повинна проводитися висококваліфікованими фахівцями, які володіють необхідною інформацією про технічні характеристики пристроїв даної моделі. Причиною поломки скла на екрані зазвичай є падіння пристрою та інші механічні пошкодження. Професійну заміну скла Huawei Mate 30 ELE-L29 окремо від екрану в сервісному центрі «Ай-яй-яй» проводять професійні фахівці з необхідним досвідом та сучасним обладнанням. Для того щоб послуга була виконана не тільки якісно, ​​а й швидко, ми забезпечуємо постійну наявність необхідної кількості запчастин на нашому складі. Всі запчастини доставляються до нас безпосередньо від виробника або купуються у надійних постачальників. На заміну скла, як і на інший вид ремонту в нашій майстерні, надається гарантія. Якщо під час гарантійного терміну буде виявлено несправність смартфона, ми усунемо її безкоштовно.  

Заміна екрану Huawei Mate 30 ELE-L29 після проведення діагностики.

Великий екран дуже зручний у використанні, але ця частина найбільш чутлива до будь-яких пошкоджень. Користувачі, чий пристрій більше не відображає зображення або на екрані з’являються плями та смуги чорного кольору, необхідно повідомити про це майстрам в нашому сервісі. Діагностика допомагає визначити причину несправності Вашого смартфона, яка визначає, який ремонт необхідний – заміна екрану Huawei Mate 30 ELE-L29 або заміна скла. Через 20 хвилин після того, як майстер візьме смартфон на діагностику, клієнт отримує повну інформацію про технічний стан гаджета. Потім, після узгодження із замовником виду ремонту, його вартості та термінів, майстер приступає до роботи. Ремонт Huawei Mate 30: Киев, Украина

Ремонт Huawei Mate 30 ELE-L29 з доставкою по Києву.

Пристрій випав з рук і на екрані з’явилися тріщини? Заміна скла Huawei Mate 30 ELE-L29 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» стане ефективним і недорогим рішенням цієї ситуації. Навіть якщо Ви не можете приїхати в один з наших філіалів, Ваш гаджет може доставити в майстерню кур’єр. Хоча майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» і спеціалізуються на заміні скла та екрану, але вони можуть виконати і будь-який інший ремонт Huawei Mate 30 ELE-L29:
  • Заміна акумулятора;
  • Заміна роз’ємів;
  • Перепрошивка пристрою, або вирішення проблем з програмним забезпеченням;
  • Очищення смартфону після потрапляння вологи в середину пристроя, тощо.
Для замовлення ремонту, напишіть нашому консультанту в онлайн-чаті, і ми з радістю Вам допоможемо!
Оценить

Детальніше

Приховати