Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Enjoy 9e MRD-TL00 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1149 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Enjoy 9e MRD-TL00 за допомогою професійного обладнання.

Заміна скла Huawei Enjoy 9e MRD-TL00 може знадобитись в самий невідповідний момент. Як показує практика, різкі перепади температури, випадкові падіння і недбалість власника можуть пошкодити скло на екрані. Фахівці в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можуть вміло замінити скло Huawei Enjoy 9e MRD-TL00, зберігши оригінальність матриці. Якщо на передній частині пристрою є тріщини або відколи, зверніться до сервісного центру «Ай-яй-яй» для заміни скла Huawei Enjoy 9e MRD-TL00. Ця процедура обійдеться Вам дешевше, ніж повна заміна екрану. 

Заміна екрану Huawei Enjoy 9e MRD-TL00. Коли потрібна ця послуга?

Заміна екрану Huawei Enjoy 9e MRD-TL00 часто необхідна в таких ситуаціях:
 • Проблема з підсвічуванням;
 • Сенсор екрану не відповідає на дотики як раніше;
 • Видно биті пікселі на екрані;
 • Смуги та плями різного розміру унеможливлюють перегляд інформації на екрані.
У нашій майстерні, заміна екрану Huawei Enjoy 9e MRD-TL00 відбувається всього за кілька годин в той же день. Для заміни ми пропонуємо тільки якісні деталі, які завжди є в наявності. Крім того, Ви отримаєте гарантію на надані послуги та замінені елементи. 

Ремонт Huawei Enjoy 9e: Киев, Украина

Де замовити ремонт Huawei Enjoy 9e MRD-TL00 в Києві?

Замовити якісний та професійний ремонт Huawei Enjoy 9e MRD-TL00 можна в сервісному центрі «Ай-яй-яй» за лояльними цінами. Заявку оформити можна такими способами:
 • заповнити форму на сайті, та дочекатись дзвінка менеджера;
 • подзвонити за вказаними на сайті номерами;
 • написати оператору в онлайн-чаті;
 • відвідати одне з відділень нашої майстерні.
 Ми знаходимося практично в кожному районі Києва, поруч з метро, ​​що дозволяє швидко нас знайти. Смартфони з інших міст України, ремонтуємо через Нову Пошту.  Довіривши нам ремонт Huawei Enjoy 9e MRD-TL00, Ви отримаєте:
 • безкоштовна детальна діагностика перед кожним ремонтом;
 • гарантія якості роботи та встановлених деталей;
 • завжди актуальні ціни на сайті;
 • надаємо послугу «виїзд майстра». Майстер може приїхати в зручне для Вас місце для проведення ремонту  Huawei Enjoy 9e MRD-TL00.
 • Пропонуємо кур’єрську доставку по Києву.
 • Можливість замовлення ремонту зі своїми запчастинами.
Крім того, щоранку ми організовуємо акцію «Щасливі години», яка дає можливість отримати знижку 10%. Якщо у Вас виникли питання, напишіть нашому оператору в онлайн-чаті на сайті, ми працюємо щодня і відповімо Вам якомога швидше!
Оценить

Детальніше

Приховати