Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y5 2017 MYA-L02 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
849 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y5 2017 MYA-L02 досвідченими спеціалістами в професіональній майстерні.

Заміна скла Huawei Y5 2017 MYA-L02, як і інші послуги нашого сервісу, виконується з максимальною точністю, оскільки від якості наших послуг залежить термін служби пристрою. Ми одні з небагатьох, хто взагалі виконує реставрацію битого скла окремо від екрану. Це пов’язано з тим, що послуга досить складна і вимагає дорогого обладнання та особливих навичок майстра. Якщо пошкодження виникло в результаті падіння смартфону на тверду поверхню, особливо з великої висоти, ми також перевіряємо дисплей. Ми прагнемо виключити будь-які пошкодження, які могли з’явитись на самому дисплеї. Однак заміна скла Huawei Y5 2017 MYA-L02 найвигідніша послуга. Вартість її буде значно менша ніж заміна екранного модуля. Також, вона передбачає збереження рідної матриці, що каже про те, що якість передачі кольору не зміниться.  

В яких випадках потрібна заміна екрану Huawei Y5 2017 MYA-L02?

Заміна екрану Huawei Y5 2017 MYA-L02 виконується, якщо пошкоджено весь дисплей телефону. Як правило, несправність характеризується такими несправностями:
  • частковий або повний вихід з ладу сенсора екрану;
  • плями та смуги на екрані смартфону, які заважають повноцінному використанню;
  • на дисплеї немає зображення – «чорний екран».
Після ремонту гаджета, спеціаліст перевірить якість виконаної роботи. Також, користувачеві надається гарантія, якою можна скористатись в разі зауважень до результатів ремонту. Ремонт Huawei Y5 2017: замена стекла экрана киев украина фото

Швидкий та якісний ремонт Huawei Y5 2017 MYA-L02 в Києві та по Україні.

Професійний і швидкий ремонт Huawei Y5 2017 MYA-L02 – це послуга, якою Ви можете скористатись в будь-якому відділенні мережі сервісного центра «Ай-яй-яй» в Києві. Або, якщо Ви проживаєте в іншому місті України, можна відправити пристрій для ремонту Новою поштою. Кожне відділення нашого сервісу – це місце, де заміна скла, екрану, акумулятора та будь-який інший ремонт Huawei Y5 2017 MYA-L02 здійснюється за допомогою спеціалізованих інструментів кваліфікованими та досвідченими майстрами. Щоб отримати консультацію онлайн, зверніться до наших операторів одним з таких способів:
  • Подзвонивши за одним із номерів, які вказані в розділі «контакти» на нашому сайті;
  • Напишіть в зручний для Вас месенджер (viber, або telegram);
  • Заповніть форму на сайті для замовлення зворотнього дзвінка;
  • Напишіть в онлайн-чаті.
Наш сервіс працює щодня, та ми завжди будемо раді Вам допомогти! 
Оценить

Детальніше

Приховати