Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
5699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9 за лояльними цінами в Києві.

Заміна скла Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9 – процедура, яка вимагає багаторічної практики, великого досвіду та дорогого обладнання. Тому не всі майстерні пропонують таку послугу. Проте спеціалісти в сервісному центрі «Ай-яй-яй» одні з небагатьох, хто спеціалізується на заміні скла Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9. Реставраційні роботи проводяться зі збереженням оригінальної матриці, а відповідно якість передачі кольору залишається незмінною. Якщо Ви виявили пошкодження передньої панелі у вигляді тріщин і відколів, для заміни скла Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9 зверніться до професійної майстерні. У нас є все необхідне обладнання та запчастини для якісного ремонту.  

Коли може знадобитись заміна екрану Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9?

Практика показує, що заміна екрану Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9 найчастіше потрібна в таких випадках:
 • підсвічування зникло, або працює з перебоями;
 • сенсор не реагує на дотик,
 • на екрані з’явились різні плями, смуги та биті пікселі.
В сервісному центрі «Ай-яй-яй» заміна дисплею Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9 займе не більше 3-х годин, що значно заощадить Ваш час. Ця швидкість обумовлена тим, що на нашому власному складі є в наявності всі необхідні деталі, які забезпечать довгу і безперебійну роботу Вашого гаджета. Після виконання всіх процедур, Ви отримаєте гарантію. ремонт huawei mate 40 pro замена стекла и экрана

Як оформити ремонт Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9?

Замовити ремонт Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9 в нашій майстерні можна кількома способами: заповнити форму на сайті, залишити заявку нашому оператору по телефону, або звернутися в найближче відділення сервісного центру «Ай-яй-яй». Ми є майже в кожному районі Києва, біля метро, ​​тому до нас зручно доїхати. Щоб відремонтувати Huawei Mate 40 Pro NOH-NX9 з іншого міста України, Вам необхідно відправити смартфон Новою поштою. Переваги звернення в наш сервісний центр:
 • безкоштовна попередня діагностика, яка проводиться перед будь-яким видом ремонту, для виявлення можливих схованих проблем;
 • надаємо гарантію якості роботи та деталей;
 • можливість використання в ремонті Ваших запчастин;
 • ціни та умови на сайті завжди актуальні;
 • надаємо кур'єрську доставку по місту;
 • ми є однією з найбільших ремонтних мереж в Києві.
Крім того, ми завжди вчасно відповідаємо на заявки на сайті. Якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть в онлайн-чаті, ми завжди на зв’язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту