Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Nova 8 Pro 4G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
2299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
5499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Nova 8 Pro 4G з гарантією якості.

Заміна скла Huawei Nova 8 Pro 4G потрібна при появі подряпин, глибоких тріщин, які виникли через механічні пошкодження. Ці дефекти призводять до спотворення якості зображення на екрані, при цьому екран продовжує нормально функціонувати. Слід зазначити, що повна заміна екрану Huawei Nova 8 Pro 4G набагато дорожче заміни скла, тому без гострої необхідності, фахівці в сервісному центрі «Ай-яй-яй» не призначають такий ремонт. При заміні скла зберігається оригінальна матриця і, відповідно, якість зображення і передача кольору. Після заміни скла, майстер проводить діагностику смартфону, щоб переконатися, що всі функції працюють, і дати клієнту гарантію на виконану роботу.  

Скільки часу займає заміна екрану Huawei Nova 8 Pro 4G?

Якщо у Вас виникають різні проблеми з дисплеєм, такі як з’явлення смуг, некоректна робота сенсору, проблеми з підсвічуванням, швидше за все, Вам потрібна заміна екрану Huawei Nova 8 Pro 4G. Такий ремонт гаджету в Києві можна зробити в будь-якому відділенні сервісного центру «Ай-яй-яй», які розташовані по всьому місту. У нас завжди є в наявності необхідні запчастини, що дозволяє зробити ремонт по заміні модуля дисплея буквально за кілька годин. Однак необхідність в заміні екрану Huawei Nova 8 Pro 4G майстер виявить після проведення діагностики приладу. Дана процедура безкоштовна, та займає не більше 20 хвилин. ремонт Huawei Nova 8 Pro 4G

Терміновий та якісний ремонт Huawei Nova 8 Pro 4G в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Будь-який ремонт Huawei Nova 8 Pro 4G можна замовити в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Всі ремонтні роботи ми виконуємо дуже швидко, завдяки наявності необхідних комплектуючих. Висока кваліфікація майстрів в сервісі дозволяє точно визначити причину збою, та в кожному конкретному випадку вибрати найбільш ефективні методи вирішення проблеми. Які переваги має сервісний центр «Ай-яй-яй»?
  • Ми працюємо з 2012 року, а тому маємо великий досвід в ремонті смартфонів усіх моделей;
  • На нашому сайті Ви знайдете актуальні ціни та умови на всі види ремонтних робіт;
  • В розділі «контакти» можна знайти детальне розташування кожного відділення сервісу, та обрати найзручніше для Вас;
  • Проводимо ремонт гаджетів по всій Україні користуючись послугами Нової пошти;
  • Пропонуємо кур’єрську доставку по місту.
Також, на нашому сайті можна звернутись до консультанта в чаті, який завжди на зв’язку, та з радістю відповість на всі Ваші запитання!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту